Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Randiznátok, együtt lennétek...

Randiznátok, együtt lennétek olyan sráccal, aki náci eszméket vall, de a hétköznapokban normális, és veletek is kedvesen viselkedik?

Figyelt kérdés
( nem én vagyok a srác, a kérdés elméleti, nem is provokáció. Szimplán érdekel. )

2022. febr. 17. 13:53
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:

Na mi lett a nagy "Részemről ennyi volt, kár is erre pazarolnom az időmet."? Kiszámítható vagy.:D


Volt már rá példa, hogy elvertünk egy-két nyomit, és nem kerültünk böribe. Na ilyenkor mi van?:D


"Na, nem mondod? Több kommentedet is nekem írtad válaszként. :D"


Már megvolt mondva, hogy senki nem szólt hozzád eredetileg, te kezdtél vitázni, most meg sír a szád, ha visszaszólok.😂


"Te írtál szándékosan olyan dolgokat is a kommentedbe, amikre már nem volt kíváncsi senki."


Ha nem érdekelne, akkor már rég túl tetted volna magad rajta. Ehhez képest még mindig itt vergődsz. :D


"Te sem írtál ide sok hasznos dolgot eddig."


Hát te állítod magadról azt, hogy a te hasznosan vállaszolsz velem ellentétben. :D


"Én pedig most adok egy rendes választ a kérdésre: IGEN, én szívesen randiznék egy ilyen sráccal."


Ez most valóban k.rva hasznos válasz volt így utólag, ki nem találtuk volna, ha nem mondod. 😂👏🏻

Azt ugye tudod, hogy a nácik mindig is anti-feministák voltak, és nem hittek a nemek közötti egyenlőségben?:D De ha neked beveszi a májad, hogy a párod nem tart téged egyenrangúnak, akkor szíved joga...

2022. febr. 22. 01:07
 42/45 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést, hihetetlen, hogy tényleg mindenből, de mindenből vitát tud kreálni az ember, te jó isten. Többi válaszolónak köszi.
2022. febr. 22. 01:09
 43/45 anonim válasza:
Én nem kezdek vitát senkivel, de aki velem vitát kezd, annak visszaszólok. :D
2022. febr. 22. 01:14
 44/45 Csak egy lány4 válasza:

#18.

Nem kötekedésből,meg nem vagyok náci párti,sőt eléggé meg is vetem a nézeteiket. Viszont, a Kassai bombázás valódi elkövetői a mai napig ismeretlenek. Nem lehet tudni ,hogy talán a németek voltak-e. Sőt, szerintem nem is annyira elképzelhető, hogy a németek lettek volna.

2022. márc. 9. 10:43
 45/45 anonim válasza:

Természetesen igen.

A börtönből kijövő libsi nyomikat és a feministákat pedig jól megszívatnánk. ☺

2023. jan. 21. 17:15
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!