Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Találni még olyan visszafogott...

Találni még olyan visszafogottab lányt, aki nem cigizik, iszik és nem bulizós?

Figyelt kérdés
Sajnos a környezetemben mindenhol csak ezt látom, túlságosan divattá váltak a felsorolt dolgok, a legtöbb lánynak tele van a napja alkoholos meg cigis képekkel :( Már kezdem feladni, mivel számomra ezek eléggé visszataszítóak

2022. márc. 4. 21:19
A kérdező szavazást indított:
Lány vagyok és az egyiket sem csinálom
Lány vagyok és rendszeresen cigizek, bulizok, stb.
Lány vagyok és a felsoroltak közül csak az egyiket csinálom
Lány vagyok és csak néha szoktam alkoholt inni,cigizni, stb.
Fiú vagyok, de ismerek olyan lányt, akire ez igaz
Fiú vagyok és nem nagyon ismerek olyat, aki ezeket nem csinálja lányként
43 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Ne legyél már Hülye! Mi baj van a bulizással, meg a néhai ivászattal? Látszik, hogy egy lúzer, otthon ülős, élettelen idióta vagy, akinek minden jó kimaradt az életéből és ennen ez a felfogás az, ami az oka. Én sem dohányzok, de szívja aki akarja. Piálni piálok néha, ebben nem értem mi a visszataszító!?! (Nyilván nem várok választ!!) Szerintem az otthon videójátékozó, scifi rajongó, lúzer sokkal visszataszítóbb. A Buli pedig megint jó kikapcsolódás. Neked minden jó kimaradt az életedből. Azért nem találsz olyan lányt, mert senki nem olyan hülye, hogy ezeket megvonja magától. Barátnőm szép, sportol stb, cigizik. Én nem cigizek. Baratnőm többet bulizik mint én. Van baj? Nincsen. Ki kell ereszteni a gőzt!
2022. márc. 4. 21:29
 2/8 anonim válasza:
Ha valaki nem jár bulizni, és nem issza magát részegre, annak nincs élete? Érdekes...
2022. márc. 4. 21:34
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt egy szóval sem említettem, hogy baj a néhai ivászat/bulizás.A cigit mondjuk nem nagyon viselném el, ha valaki mellettem gyújt rá, rosszul vagyok a füstjétől.

Amúgy pedig milyen jogon kezdtél el sértegetni, én egy csúnya szót sem írtam.Nem lehet kulturáltan megírni a véleményedet? Nem gondolom, hogy minden ember vágyik a bulizásra, hisz én sem.Minden ember más, én inkább sétálok a természetben a kutyámmal :D

2022. márc. 4. 21:41
 4/8 anonim válasza:
Mi a rossz a bulizassal,ha vki nem iszik nem drogozik kozben??
2022. márc. 5. 01:52
 5/8 anonim válasza:

Nem gondoltam volna hogy ma kora reggel megtudom hogy egy nagy luzer vagyok XD jó tudni XD

De szerintem inkább maradok luzer életnél. (Előre leszögezem még mielőtt valaki elkezd szidni, hogy semmi bajom a bulizós emberekkel én is ismerek csomót, de mindenki más) valaki luzer valaki menő XD

2022. márc. 5. 05:55
 6/8 anonim válasza:
Semmi bajom az alkoholistákkal igyatok csak
2022. márc. 5. 06:48
 7/8 anonim válasza:
Én az egyiket se csinalom!
2022. márc. 5. 10:52
 8/8 anonim válasza:
Mit jelent az, hogy a környezetedben ilyenek a lányok? Nem lehet,hogy te jársz rossz helyekre?
2022. márc. 5. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!