Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Óbudai, 28-35 közötti nőt...

Óbudai, 28-35 közötti nőt keresnék ismerkedni aztán ami alakul. Komoly kapcsolat a cél. Valaki? Visszafogott de értelmes nőt keresek. Én is Óbudán élek a Flórián tértől nem messze. Tősgyökeres bp-i vagyok.

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 09:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem társkereső
2021. aug. 23. 10:22
 2/18 A kérdező kommentje:

Imádom ezt a választ. Mindenki azt mondja: BÁRHOL lehet ismerkedni csak légy nyitott.


De ahogy az első válaszoló is írja a bárhol kb. a 'sehol' szinonímája.


Egyedül ahol 'lehet' az az online tér, ahol a nők 80%-a a férfiak 20%-a után 'csahol', a többi pedig láthatatlan számukra.


Online ismerkedni férfiként egy vicc, egy röhej. Annyira jó csak hogy átlag és átlag alatti nőknek az egoját lehet fényezni napról napra.


Mire jó ez? Semmire, férfiként.


Élőben viszont mindenhol 'tiltott'. Hülyét meg nem csinál magából az ember, max a melós szólít le egy nőt, de már azoknak is megjött az esze...


Ennyit erről. Egy próbát ez is 'megért' :).

2021. aug. 23. 10:40
 3/18 anonim válasza:
Számomra gáz,ha valaki nem tud máshol ismerkedni mint a gyk..
2021. aug. 23. 10:42
 4/18 A kérdező kommentje:

3-as: élőben ismerkedni? Őszintén? Ez egy tévút és egy mítosz.


Nem lehet.


Nyilván online sem lehet csak társadalmilag elfogadottá vált. Az élőbeni nem.


Az egyenesen tilos és aki megteszi általában olyan is: nagypapa, koldus, melós füttyentéssel vagy foglalt férfi hülyéskedik velük. Kurrens, potens értelmes férfi nem 'szólít le' ismerkedés célból nőket a való életben. A való életet most nem definiálnám mert már annyira összemosódott az online és az offline tér...

2021. aug. 23. 10:47
 5/18 anonim válasza:
Hát sosem jelentett gondot az,H élőben ismerkedjek. Nekem csak a gyk gáz,
2021. aug. 23. 11:10
 6/18 anonim válasza:
Nagyon sokan ismerkedtek itt már össze, kár negatívkodni, ez is egy lehetőség, kár minden ismerkedős kérdése alá beböfögni az 1-es és a3-hoz hasonló kommenteket.
2021. aug. 23. 11:13
 7/18 anonim válasza:

Lehet hogy te bele bofogsz, én nem.

Ha nem tudja valaki elfogadni más véleményét ne tegyen fel kérdést. Kár volt ide bodognod 6-os

2021. aug. 23. 11:26
 8/18 anonim válasza:
Tehát az "átlag" nő szóba sem jöhet. Oké. Te mit tudsz nyújtani, ami átlag feletti?
2021. aug. 23. 12:16
 9/18 A kérdező kommentje:

hogy a fenébe ne jöhetne szóba átlag nő?!?!?


SŐT! Csak és kizárólag átlag nő jöhet szóba.

2021. aug. 23. 12:22
 10/18 anonim válasza:

"Mire jó ez? Semmire,férfiként."

Ezt írtad.

2021. aug. 23. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!