Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tegyek, hogyha nem akar...

Mit tegyek, hogyha nem akar barátot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel elkezdtem beszélgetni pár napja, és nekem tetszik, kedves, szimpatikus. De a második nap elmondta hogy ő nem akar barátot mert nemrég szakított az előző barátjával. Mondta hogy már nem akar senkit, nem hisz a szerelemben.

De még nem is ismerjük úgy egymást, még nem is találkoztunk csak messemgeren beszélgetünk. Holnapra megbeszéltem vele hogy hívásba beszélgessünk mert szerintem úgy jobb beszélgetni.

Nem tudom hogy ilyebkor mit lehet tenni? Érdemes próbálkozni? 16/F



2022. márc. 15. 13:24
 1/6 anonim válasza:

ha nem akar, akkor nem akar

ne akard erőltetni, mert amikor készen állna rá, akkor sem lesz esélyed

2022. márc. 15. 13:29
 2/6 anonim válasza:

Van egy nagy trükk a nőknél: bármit mondanak helyeselni kell. Aztán figyelni mikor lehet egyet lépni feléjük. Ez működhet.


Azaz ismerkedj vele, legyél a barátja, aztán majd megszeret. Ha kitartó vagy (kb 1 hónap), akkor téged választ.

2022. márc. 15. 13:38
 3/6 anonim válasza:
2 nap után mit mondana szegénykém. Adj neki időt, hadd ismerjen meg.
2022. márc. 15. 13:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én szerintem is még meg kell ismernünk egymást jobban. Köszi mégegyszer
2022. márc. 15. 14:16
 5/6 anonim válasza:

Lefordítom, ez azt jelenti, hogy nem jössz be neki.

Majd a jövő héten jön valami jóképű pasi, a csaj meg két pillanat elfelejti ezt a "nem akarok barátot" dumát és a karjaiba omlik.

2022. márc. 15. 14:18
 6/6 anonim válasza:

#5

Pontosan

2022. márc. 16. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!