Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek találhatok valakit?

Szerintetek találhatok valakit?

Figyelt kérdés

Soha nem volt kapcsolatom igazából nem is nagyon érdekelt egészen másfél évvel ezelőttig, mikor gondoltam ideje lenne valakit találnom. Sose voltam nagy szociális beállítottságú ember (egyszerűen nem érzem jól magamat egy társaságban) ezáltal az ismerkedés számomra egy teljesen idegen terület volt. A másfél év alatt nem igazán jutottam egyről a kettőre, főleg társkeresőkkel próbálkoztam úgy gondoltam a korombeliek ezt használják és mivel hála a társadalmi lét hiányának ötletem sincs hol lehetne olyan lányokkal találkozni akik esetleg ismerkednének. De ezen idő alatt rá kellett jönnöm, hogy nem nézek ki jól(ezen nem lepődtem meg), nem vagyok vicces(itt meg sosem gondoltam az ellentétére, de most látszott, hogy egyáltalán nincs érzékem hozzá), sem kiemelkedően intelligens(ellenben már kitaláltam volna valamit), nincs stílusom(sose volt) mellette nem vagyok képes egy egyszerű beszélgetést sem fenttartani. Nem is igazán tudok egy úgymond szerepet játszani mint ahogy az emberek többsége teszi mármint ahogy én látom ha meg magamat adom hát ezt szerintem kitaláljátok. Szeretnék ezen változtatni de már úgy érzem nem egyedül nem megy és amellett, hogy folyton ezt kapom, hogy miért nincs senkim(ami engem is zavar) főleg a munkahelyemről már mindenről erre asszociálok és úgy érzem lassan besokkallok és kezdem magam reménytelennek érezni viszont nem szeretném feladni mivel legalább egy jó tulajdonságom legyen és persze nem akarom az életem egyedül leélni és hátha ad valaki valamiféle ötletet, hogy hogyan tudnék változtatni ezen és annyit tudok, hogy a lányok nem ilyen fiúra várnak mint én de szerintetek van olyan lány aki elfogadna engem?


UI: igen tudom, hogy szánalmas, tudom, hogy ciki de kérlek ha ilyen hozzászólást szeretnél írni inkább gondold át még egyszer vagy tartsd magadban köszi.


21/f


2022. márc. 16. 17:55
 1/4 anonim válasza:

Pszichológus!

De amúgy mért tiltakozol az idegenek becsmérlő hozzászólásai ellen, ha saját magadat egy utolsó senkiháziként láttatod?

2022. márc. 16. 19:47
 2/4 anonim válasza:
Szerintem első körben próbálj kedvesebb lenni magadhoz, senki sem született csajozógépnek vagy viccesnek. Azt ne várd ha sosem csajoztál meg poenkodtál idegen közegben akkor egyből te leszel az új Hofi. Ezekhez tapasztalatra van szükség. Én sem tudok jól csajozni, gátlásos vagyok, nem tartom magam jóképűnek de csúnyának sem csak 0 önbizalmam és önértékelésem volt nagyon sok ideig aztán én is írogattam a hasonló kérdéseket ide az oldalra. Konkrétan kíváncsi voltam hogy idegenek mit mondanak hogy nézek ki és a 70-80 százaléka a válaszoknak pozitív volt vagy olyan hogy semmi extra átlagos külsőd van. Nekem egy párkapcsolati probléma forgatta fel a mentális állapotom és amiatt voltak gondjaim előtte úgy ahogy rendben voltam most pedig lábalok kifele. De én is gondolkozok egy pszichológuson mert sosem árthat szerintem ha az ember jobban megismeri magát. És egy szakember elítélni sem fog. Szóval csatlakozok az előttem szólóhoz és azt tanácsolom én is, hogy keress fel egy szakembert aki segít, DE nem megoldja a problémáid csak rávezet hogy te meg tudd oldani. És az utolsó kérdésedre a válasz : Te vonzódnál valakihez akitől folyton csak ezt a sok negatív dolgot hallanád ? Szeretni szerethetnek de vonzódni nem hiszem hogy fognak. Én sem szívesen lennék olyannal akiből árad a negatívitás főleg mert tudom hogy milyen mert én is csináltam. Változtass a nézeteiden és hozzáállásodon és meglátod a környezeted is érzékelni fogja, te is jobban fogod érezni magad. Szerepet meg nem kell játszani nekem mindig ezt mondták a lányok. :D 22/f
2022. márc. 16. 20:32
 3/4 anonim válasza:
Nyers leszek, mert nincs sok időm írni, de a legfontosabb, hogy hagyd abba az önsajnáltatást és önostorozást. Engedd el ezt a bullshitet, hogy "éN nEm vAgYoK vIcCeS mEg jÓkÉpŰ, nyeee, nyeee", STFU., és menj csajozni. Ennyi. Legyen egy határozott kiállásod, legyenek céljaid, tudd, mit akarsz és menj oda a csajokhoz, érezzék, hogy te vagy a kan. Másképp nem fog ez menni. Szedd össze magad és bízz magadban. Ennyi a titok.
2022. márc. 16. 20:51
 4/4 anonim válasza:

"...nincs stílusom(sose volt)..."

Akkor vegyél fel egyet...

2022. márc. 17. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!