Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti komoly, normális...

Budapesti komoly, normális férfiak hol ismerkednek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 10:04
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Én már sehol. Netes társkeresőkön próbálkoztam, és elég sokáig kitartottam, de ne tudd meg... borzalmas az egész. Jó, mondjuk, személy szerint eléggé otthonülős típus vagyok, ezért is gondoltam a társkeresőre. Körübelül bő egy év múltával meg is elégeltem. Így most évek óta egyedül vagyok. Kemény dolog az ismerkedés 40 évesen. :-D
2022. márc. 20. 10:18
 2/22 anonim válasza:

Szia, én értelmes-normalisnak gondolom magam, ezért szórakozóhely kilőve.


Munkahely, esetleg utcán ha többször is találkozunk és valamiféle visszajelzést kapok (mosoly, félénk köszönés, bármi), közös tanfolyam, esetleg kifejezetten társkereső oldalak, mellőzve a badoo-tik-tok-tinder és hasonszőrű oldalak tartalmait...


Előzőek alapján tulajdonképpen bárhol, ami alapoz arra, hogy közvetlenül és tartalmasan beszélgethessünk, ne csak felületes gyorstalpaló legyen.

2022. márc. 20. 10:20
 3/22 anonim válasza:

#2-es vagyok: Sajnos viszont, hogy a nők számára a "normális férfiak" jellemzően a 100M Ft-os családi ház, min. 3-5 M Ft-os autó, évi 2× külföldi nyaralás és elvárt min. nettó 700+E Ft kategóriába esnek...


Jó, mondjuk így elvárva gyorsan korrigálom is magam, valóban nem is vagyok "normális"...

2022. márc. 20. 10:30
 4/22 anonim válasza:
Én először személyesen csináltam, baráti kör, hobbi és hasonlókon keresztül. Aztán jöttek a társkeresők, azokat annyira nem szerettem. Próbálkoztam itt is de nem voltak olyan lányok akik itt komolyan gondolták volna. Szerencsére közben volt egy másfél éves kapcsolatom de annak vége. Úgyhogy most szerintem majd ki fogom valamikor tavasszal próbálni a tindert. 28F
2022. márc. 20. 10:35
 5/22 anonim válasza:
'Vidéken.'
2022. márc. 20. 11:48
 6/22 anonim válasza:
Esetleg itt.
2022. márc. 20. 12:29
 7/22 anonim válasza:
Én normális vagyok, csak kicsit depis. 28/F
2022. márc. 20. 14:22
 8/22 anonim válasza:
Nőknek sem könnyű 40 évesen , ráadásul nekem meg itt a gyerek is. Csak minden 2. hétvégét tolt az apukájanal. Akkor szerinted?
2022. márc. 20. 15:43
 9/22 anonim válasza:
Mivel ilyen férfinek tartom magam,próbáltam már itt is.De talán az a baj,hogy én is komoly,normális férfit és pesti férfit keresek...
2022. márc. 20. 16:16
 10/22 anonim válasza:

Bárhol is vagy, és bármit is csinálsz, mindenképpen nagyon nehéz.

Én azt mondom, hogy a társkeresés, az kb 35-40 éves korig van.

Ami ezután jön, az már inkább a szerencse kategória.

Vagy jársz jó időben jó helyen, és összeakadsz valakivel, vagy sajnos elkerül a szerencse, és maradsz egyedül.

A legjobb talán, ha nem törekszik az ember görcsösen, mert ha valaminek jönnie kell, az úgyis jönni fog.

Sajnos 40 fölött már csak a szerencsében bízhatunk.

Az is igaz, hogy sokat számít az anyagi helyzet, a munka, a lakás körülmèny, de én azt gondolom, hogy vannak még normális 2 lábbal a főldön járó rendes kis nők is, 40-50 körül is.

A nőknek is mondanám biztatás képpen, hogy vannak normális férfiak is. Nem akar mindenki az első találkozás után az ágyba rohanni.

Fől a fejjel drága sorstársaim.

Ne adjuk fel, csak azért se.

2022. márc. 21. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!