Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti komoly, normális...

Budapesti komoly, normális férfiak hol ismerkednek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 10:04
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Hát pedig akikkel én találkoztam,bizony akartak. Miután fixaltuk, hogy bejovunk egymásnak, a következő kérdés, akkor este nálad vagy nálam. Miközben közöltem vele korábban, én egy gyerekkel élek, nekem azért terveznem is kell. Erre az volt a válasz, csak elalszik egyszer. Ja igen, mert a gyerek olyan, 7 kor már alszik mikor vendég van nálunk.
2022. márc. 21. 12:16
 12/22 anonim válasza:

Aki ilyen, azzal én mem is foglalkoznék, hidd el, ez nem normális dolog.

Kell 2-3 randi, és ha minden okésnak tűnik, akkor talán már lehet valamit valahol "maszatolni."

Én azt gondolom, hogy a vágyakozásnál nincs szebb dolog a világon, csak a beteljesülés, de csak ebben a sorrendben.

És bármily meglepő, én ezt férfiként mondom.

2022. márc. 21. 13:03
 13/22 anonim válasza:
Akkor te elég ritka normális férfi lehetsz. Büszke lehetsz magadra.
2022. márc. 21. 13:19
 14/22 anonim válasza:

Sajnos semmit nem érek vele, mert 2 éve egyedül vagyok még így is, és pedig az életem is teljesen rendben van.

Lassan már kezdem tudomásul venni, hogy nem fog sikerűlni.

Az a baj, hogy ez nem olyan mint a csoki, neg az ital, meg a csipsz, hogy akaraterővel le lehet mondani róluk.

Egy telhesen heteró, egészséges férfi nem tud a nőkről lemondani, mert az ember ösztöneiben ez benne van.

Sajnos ez van, aztán majd lesz valahogy.

2022. márc. 21. 14:59
 15/22 anonim válasza:
Én 3 éve vagyok egyedül. Jól erzem így magam, nem is keresek. De már azért kezdenek hiányozni közös programok egy ffivel. Lehet a tavasz is hozzá ezt az érzést
2022. márc. 21. 15:09
 16/22 anonim válasza:

Lehet.

Meg az ösztönök.

Az a baj, hogy amikor azt mondogatja az ember, hogy "jó így nekem", "jól érzem magam egyedül", "minden rendben van", azért legyünk őszinték.

Ezzel az ember megpróbálja saját magát becsapni, de az hosszú távon nem megy.

Az igazi ösztönök miatt nem megy.

Ahogy mondod. Hiányoznak a különféle programok, egy ellenkező nemű társsal. Ez a program természetesen nem csak a szex, hanem minden más hétköznapi dolog.

Nő, illetve férfi nélkül lehet élni, csak éppen nincs értelme.


Én mindent csak azért csinálok, mert feltétele az életnek. Semmit sem jókedvből.

Eszek, iszok, alszok. Csak azért mert életfeltételek.

Nem megyek egyedül strandra, sétálni, szórakozni, mert ezekhez nincs kedvem egyedül.

Már ott tartok, hogy az önkielégítéshez sincs kedvem, de muszáj, mert másképp felrobban az agyam. 🤷‍♂️

2022. márc. 21. 15:56
 17/22 anonim válasza:
Én voltam strandon egyedül, olvastam, elvoltam. Furcsa volt nagyon. Egy baráti házaspárral szoktam kirándulni,nekik is van hasonló korú gyerek. Így azért elviselhetőbb. Vannak barátaid?
2022. márc. 21. 16:11
 18/22 anonim válasza:

Igen, ez így egy kicsit más, így egy picit könnyebb.

Nekem senkim nincs. Szó szerint senkim, tehát én nem tudok se barátokkal, se ismeròsökkel lenni.

De már ez nem is nagyon hiányzik megmondom őszintén, mert a problémát nem oldaná meg.

Nekem mindenképp egy társra lenne szükségem. Csak ez oldana meg, szószerint minden problémát.

Nevetni fogsz, de pénz sem kell. Nincs rá szükségem. Az nem gyógyír az én bajomra.

Egyébként meg semmi baj.

Minden éjjel majdnem sírva lefekszem, aztán reggel bizakodva ébredek, hogy talán ma történik valami jó is.

Már annyira megszoktam ezt, hogy ha tényleg tőrténne valami, lehet, hogy elsem hinném. Lehet, hogy nem is tudnám kezelni a helyzetet, mert annyira váratlanul és hihetetlenűl jönne.

2022. márc. 21. 16:44
 19/22 anonim válasza:
És ismerkedsz valahol? Hány éves vagy, hol élsz?
2022. márc. 21. 17:26
 20/22 anonim válasza:
Szobafoglalás: 06/90 609-8274 hívjatok bizalommal...💥
2022. márc. 21. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!