Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkeresőn kaptatok már...

Társkeresőn kaptatok már hajmeresztően durva, bunkó válaszüzenetet, mikor pl. nem tetszett az illető és ezt intelligensen megírtátok neki? Ha igen, kb. mi volt a problem, és le tudtátok reagálni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 21:21
 1/8 anonim válasza:

🚻 Férfi vagy nő vagy ?

✅ Azért az is fontos...

☎️ Nálam csak instant kiléptek a hívásból, mert nem válaszoltam azonnal a kérdésre (mekkora az akkora), hát...mit ne mondjak derült égből villámcsapásként ért ez a kérdés :D Persze hogy lefagytam :D

🔧 Beszélgetünk az életről/munkáról, aztán az első kérdése felém ez...

2022. márc. 23. 21:53
 2/8 anonim válasza:
Nem társkeresőn, nem keresek kapcsolatot, de simán Facebookon írogatnak nekem. Ha kedvesen visszautasítom őket akkor rendszerint egy utolsó hálátlan k*rva vagyok. De ez tényleg nagyon gyakori dolog. L
2022. márc. 24. 01:03
 3/8 anonim válasza:

Megkérdezte hogy amúgy férfi vagyok-e? Rövid a hajam. Gondolom rövid hajú nők mem léteznek. Visszakérdeztem hogy te meg buz1 vagy, hogy egy férfival akartál ismerkedni?


Általában viszont a hüly3 krv4, beképzelt pitsah válaszokat küldik. Átkozódnak, így meg úgy dögöljek meg. Írnak pár jó kívánságot.

Amúgy se kellesz senkinek, hogy nézel ki stb.

2022. márc. 24. 07:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Valóban, a férfiak rohadtul nem bírják a visszautasítást feldolgozni. Undorító, és egyben szánalmas, ahogy támadnak, pusztán azért, mert van, hogy nem jönnek be valakinek. Megírja a bunkó üzenetét, utána meg annyira bátor, hogy letilt. 😁
2022. márc. 24. 08:11
 5/8 anonim válasza:
Hát, azért nem csak férfiak csinálják ezt :D
2022. márc. 24. 08:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni, hogy egy nő tud annyira durva lenni, mint egy férfi. Néhány férfi annyira igazságtalanul par.szt, mikor visszautasítást kap, hogy szánalmas a köbön. A kedvencem a butaságukból fakadó előítéletességük, hogy ismeretlenül címkéznek: egy nő csak a pénzre hajt". Aztán, ha megmondod, hogy bocsi, de nem tetszik benned ez és ez, utána elhord mindennek (ahogy fentebb is írták páran), plusz jellemző, hogy azt írja egy ilyen gyenge egyed, hogy"kinek kellesz te". A vicces az, hogy előtte folyamat azt fejezte ki, hogy kellesz nekem". Szánalmas, hazug, gyáva hozzáállás. Gyengeség. Néhány férfiban ez a feminém vonás tombol, hogy a nő tegyen érte": udvaroljon neki, istenítse pusztán, hogy van... stb. Tiszta szerep megfordító, kóros. Aki meg igazi férfi, hamar elkel. A társkereső egy sz. r!
2022. márc. 24. 08:55
 7/8 anonim válasza:

Vannak szánalmas férfiak igen, de én találkoztam szánalmas nővel is.


Amúgy ilyen hozzáállással nem fogsz párt találni, nemhogy társkeresőn, hanem sehol. Ne várd el, hogy majd a férfi teperjen érted, neked is kell beletenni a kapcsolatba.

2022. márc. 24. 09:01
 8/8 anonim válasza:

Feminin vonás? Tehát a nők azt akarják hogy istenítve legyenek csak azért hogy vannak és ez így van rendjén, és hülye férfi hogy meg akarja fordítani? Szerintem eléggé el vagy csúszva. Az a normális aki egyenlőséget akar, és sok nő is ezt akarja, és támogatom is hogy sok nő legyen erős, merjen lépni, mert tönkre megy az életük ha nem kezdeményez valaki nekik. Sok kérdésben sem mernek lépni, csak várnak életük végéig.


Mindkét nemben ugyanúgy vannak férgek, sok férfi féregsége itt jön ki. Én csak a kettős mércét utalom.

2022. márc. 24. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!