Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne itt olyan nő, akivel...

Lenne itt olyan nő, akivel hosszú éveken keresztül, gyerekmentesen, együtt utálhatnánk a világot? :)

Figyelt kérdés

A kérdés figyelemfelkeltés, az érdeklődés valós.


30 éves múltam, volt már nő, aki helyesnek tartott (és nem Anyám), értelmesnek gondol a környezetem, valamennyi érzelmi intelligencia is talán szorult belém, azonban bevallom, az embereket egyre kevésbé szeretem (tudom, én megyek szembe az autópályán, de a világ is jó ütemben kurvul elfelé).


Relatíve régimódin vagyok hangolva, így hosszútávra keresek egy olyan, velem kb. egyidős NŐ partnert (manapság illik kihangsúlyozni, semmi zacsipacsi, bocsi), akihez jó érzés hazamenni egy nehéz nap végén, akivel kiegészítenénk a másikat, egymás támaszai lennénk, együtt élhetnénk meg jót, rosszat, az élmények közösek lennének és egymással nevetnénk, nem egymáson. A hobbinkat közösen űzhetnénk (gyakran túrázok, szeretek kerékpározni, imádom a friss, hegyi levegőt, a pilisi légkört, a töltődést), a világot együtt fedezhetnénk fel, közösen tárnánk ki az ajtaját és sétálnánk ki rajta.


A sok nyál közé került egy apró bibi: gyermeket nem szeretnék a jövőben és ez a véleményem az idővel sem fog változni. Szeretem őket, ők is szeretnek, csillogó szemekkel bámulnak a családban lévők is, én is meg tudnám zabálni őket, de olyanok számomra, mint a lovak: nagyon feltöltenek néha, csodálom őket, de otthonra azért nem kéne'...


Amennyiben végig bírtad olvasni, máris előnnyel indulsz. Ha még szimpatikus is volt, amit írtam, akkor meg főleg. Hátha... ;)


173/szálkás/30/barna/barna/ateista/mi kell még ide?



#ismerkedés #társkeresés #ohneKind #vitáutcsájld
2022. ápr. 5. 00:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
Micsoda pozitivitás, még egy kis homofóbia is belefért a leírásba
2022. ápr. 5. 02:10
 2/11 anonim válasza:
1. Az nem homofóbia, hogy leírta, hogy ő nem homár!
2022. ápr. 5. 06:33
 3/11 anonim válasza:
Mi 30? 30kg?
2022. ápr. 5. 10:24
 4/11 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm, hogy neked sikerült helyesen érteni! ;)


#3

"30 éves múltam", mint az elején írtam is.

2022. ápr. 5. 11:12
 5/11 anonim válasza:
Szintén 30 vagyok és gyerek nélkül képzelem az életem...de túl messze vagy kérdező, szóval sok sikert az ismerkedéshez!
2022. ápr. 5. 12:02
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

Ha az országban vagy, nincsenek távolságok. Semmi nem köt Pest megyéhez, gondolkodtam is vérfrissítésben (kivéve a keleti régiót).

2022. ápr. 5. 12:05
 7/11 anonim válasza:
Hát, én pont a keletiben vagyok :D
2022. ápr. 5. 12:18
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Még a hegyvidék része oké is lenne, de az alföldi régióban nemigen történik semmi (onnan jövök én is).

2022. ápr. 5. 12:22
 9/11 anonim válasza:
Ha gondolod írj!
2022. ápr. 5. 13:52
 10/11 anonim válasza:
Írj nyugodtan!
2022. ápr. 9. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!