Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Prémium tagság társkereső...

Prémium tagság társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki vett már prémium tagságot aki vett megérte talált úgy magának párt.


2022. ápr. 18. 14:45
 1/9 anonim válasza:
Nem, de cserébe lemondani se tudtam, elit átverősék miatt utána behajtó ügyvédi iroda zaklatott, h fizetnem kell, mert nem írásban 30 nappal előtte mondtam le. Átverés az összes ilyen oldal, ismerek tulajt, kamu profilok, lehúzások, egyébként meg tele van női golddigerekkel, már aki valós. Ezt nem én állítom csak, a tulaj maga is.
2022. ápr. 18. 15:20
 2/9 anonim válasza:
magyar társkereső oldalakat bottal sem szabad megpiszkálni, az összes tele van szolgáltatói kamu profilokkal, hogy úgy tűnjön, hogy pörög az oldaluk. van 3-4-5 féle bemutatkozás és az összeshez ugyanazt másolják be, csak a képeket cserélgetik (ez asszem a parom.hu). a felhasználók néhány százaléka mögött van valódi ember.
2022. ápr. 18. 15:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi
2022. ápr. 18. 17:27
 4/9 anonim válasza:
Én a randivonalra vettem 1 hónapot, de utalással fizettem, így nem fogja havonta vonogatni. Sajnos enélkül még írni sem lehet senkinek. 1 hét telt el ,de egyenlőre még nem sikerült találni senkit.
2022. ápr. 18. 21:38
 5/9 anonim válasza:

Próbáltam, mert "muszáj"

mivel általában az oldalak többségén ingyen nem lehet megnézni

hogy kik látogattak.

N e m olyan nagy összeg, hogy ne érné meg kipróbálni,

de érdemes az önműködő megújulást azonnal kikapcsolni,

különben rendszeresen levonja a díjat.


A mesterségesen generált lájkokat, látogatókat én is tapasztalom,

de 10 % valós látogatóm kilétének felfedése miatt

megéri előfizetni.

2022. ápr. 18. 22:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi :) mondjuk en special badoora gondoltam ott tobb ugy mond a “ valos” szemelyek.
2022. ápr. 18. 23:14
 7/9 anonim válasza:
Én speciel a badott kihagytam , mert valami iszonyat árak lettek. De ott is vannak kamu profilok szerintem. 5-6 évvel ezelőtt voltam utoljára, és mikor most ismét beléptem, akkor akadtak ismerős arcok. Meg ha még úgy van, akkor sok nőnek csak kreditért tudsz írni, és nagyrészt ba...ak válaszolni, így meg ugrott a pénzed.
2022. ápr. 18. 23:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat ez az :/
2022. ápr. 18. 23:36
 9/9 anonim válasza:

Ja, sok helyen évek múlva is azok aktívak akik anno, persze. Ahol én voltam hosszabb ideig, addig mentek, h naplókat írtak régi userek nevében fotóival


Ha a tutit kérdezed, egyébként mind a két fél sok esetben önbizalom tuningra megy fel, nem ismerkedni.

Ha valami összejön, ráébredsz h plusz 20 kg stb. De olyat is láttam, akik nem a saját fotóikkal voltak fennt. Pl idősebbek, melegek, dagi csúnya lányok.


Maradj a valóságnál, azt javaslom

2022. ápr. 18. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!