Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan 18-20 év közötti...

Pendragon20 kérdése:

Van olyan 18-20 év közötti lány, aki szívesen ismerkedne? További információk odalent.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, az Eötvös Lóránd Tudományegyetem Gazdálkodástudományi Karának gazdálkodási és menedzsment szakán tanulok, több mint fél éve élek Budapesten. Szabadidőmben szívesen járom a várost, beülök valahova barátokkal, illetve mű- és szakfordításokkal foglalkozom hobbiként, valamint néha pénzkereseti lehetőségként is. Emellett fansubber-tevékenységgel is foglalatoskodom, több szériát is fordítok, lektorálok. 18-20 éves, komoly kapcsolatra vágyó, humoros, intelligens lány társaságát keresném. Külső tulajdonságokra illő paramétereket nem igazán írnék, mivel ha jól megértjük egymást, akkor tizedleges rangsorba süpped ez a szempont, de hogy azért mégse legyen igazam, legyen valami: 188 cm vagyok átlagos testalkattal. :D Főbb érdeklődési köreim: aktuálpolitika, történelem, nyelvek és más kultúrák; a zenei ízlésem vegyes, mindent meghallgatok, ami tetszik, illetve szívesen elvinném a vállalkozó szellemű leányzót vacsorázni. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, kérlek, írj itt vagy írj privát üzenetet. Köszönöm szépen, ha végigolvastad! :)

2022. máj. 1. 23:35
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Ötös vagyok. Ezek csak szavak és kioktató halandzsa. Hol a bizonyíték?
2022. máj. 2. 14:19
 12/24 anonim válasza:
Mire kell bizonyíték?
2022. máj. 2. 14:37
 13/24 anonim válasza:
Wait what mire akarsz bizonyítékot? Hogy 13 évesen még nem tartasz valakit nőnek? Xd
2022. máj. 2. 14:51
 14/24 anonim válasza:
Oké, szóval megy az idióta röhögcsélés és az értetlenkedés, a szavaim kiforgatása. Nyíltan leírtam mire akarok bizonyítékot, de ti játszátok az értetlent. Sebaj, ez nem engem minősít, hanem titeket. És annál kevésbé vagytok komolyan véve.
2022. máj. 3. 07:42
 15/24 anonim válasza:

Tehát te állítasz valamit, de mi bizonyítsuk, hogy marhaság?

Inkább bizonyítsd te, hogy biológiailag milyen ugrásszerű változás megy végbe egy emberen abban a pillanatban, amikor betölti a 18-at?


Tudtommal ez jogilag van meghatározva, amit bármikor át lehet írni, és nem is egységes a világon.

2022. máj. 3. 08:09
 16/24 anonim válasza:
#14 az így wut. Ezen tényleg nem lehet semmit csinálni már csak röhögni, vagy idegeskedni hogy ilyen értetlen vagy, de én inkább a nevetést választom :D
2022. máj. 3. 09:11
 17/24 anonim válasza:
mmmh... szóval én vagyok az idióta, mert a valóságban ITT MAGYARORSZÁGON a felnőttkor 18 éves kortól kezdődik. Továbbá nem. TI jöttök azzal hogy külföldön ennyi meg ennyi éves kortól felnőtt valaki. Tehát az a ti állításotok, ezért NEKTEK kell bizonyítani. Ennyi, kész vége. Röhögjetek még egy sort ti agyhalott majmok, aztán keressetek másvalakit, akin mondvacsinált okkal gúnyolhattok.
2022. máj. 3. 11:31
 18/24 anonim válasza:
Én végeztem
2022. máj. 3. 11:31
 19/24 anonim válasza:
Na akkor fuss neki mégegyszer, senki nem mondta, hogy Magyarországon ne 18 éves kortól kezdődne a felnőttkor. De attól, hogy valaki jogilag felnőtt, nem jelenti azt, hogy értelmileg is az. Erre volt példa, hogy van ahol 13 éves kortól felnőtt valaki, sőt a középkorban az egyház szerint 7 éves kortól számított valaki felnőttnek. Ezeknek olvass utána ha nem hiszed, nem tudom mivel lehetne bizonyítani azt lesámítva hogy elolvasod. Namármost egy 7 éves gyereket nem tudom te nőnek vagy férfinak hívnál-e
2022. máj. 3. 12:01
 20/24 anonim válasza:

17: arról hozz valami hivatalos infót, hogy hol van definiálva a logikai összefüggés:

- kor < 18 = lány

- kor >= 18 = nő.


Illetve lány != felnőtt.


19# dícséretes, de teljesen felesleges próbálkozás volt.

2022. máj. 3. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!