Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan 18-20 év közötti...

Pendragon20 kérdése:

Van olyan 18-20 év közötti lány, aki szívesen ismerkedne? További információk odalent.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, az Eötvös Lóránd Tudományegyetem Gazdálkodástudományi Karának gazdálkodási és menedzsment szakán tanulok, több mint fél éve élek Budapesten. Szabadidőmben szívesen járom a várost, beülök valahova barátokkal, illetve mű- és szakfordításokkal foglalkozom hobbiként, valamint néha pénzkereseti lehetőségként is. Emellett fansubber-tevékenységgel is foglalatoskodom, több szériát is fordítok, lektorálok. 18-20 éves, komoly kapcsolatra vágyó, humoros, intelligens lány társaságát keresném. Külső tulajdonságokra illő paramétereket nem igazán írnék, mivel ha jól megértjük egymást, akkor tizedleges rangsorba süpped ez a szempont, de hogy azért mégse legyen igazam, legyen valami: 188 cm vagyok átlagos testalkattal. :D Főbb érdeklődési köreim: aktuálpolitika, történelem, nyelvek és más kultúrák; a zenei ízlésem vegyes, mindent meghallgatok, ami tetszik, illetve szívesen elvinném a vállalkozó szellemű leányzót vacsorázni. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, kérlek, írj itt vagy írj privát üzenetet. Köszönöm szépen, ha végigolvastad! :)

2022. máj. 1. 23:35
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
>>14 Milyen röhögcsélés? Tényleg nem tudom mit kell bizonyítani. Én mondtam, hogy én nekem jobban esik ha engem fiúnak szólítanak férfi helyett. És tudok ilyen lányokat is. Ennyi. Most komolyan ezen akadunk fenn? Kit érdekel ki minek szólít kit basszus leszarjuk
2022. máj. 3. 15:09
 22/24 anonim válasza:

#21

Az biztos nem esne jól, hogyha bizonyos szavakkal illetné valaki az anyád. Szóval csínján a nagy nemtörődömséggel.

2022. máj. 3. 20:54
 23/24 anonim válasza:
>>22 Ki beszélt ilyenről és mikor? Nem értem. Én nem erre mondtam baszdki
2022. máj. 3. 21:23
 24/24 anonim válasza:
Veszekedő abban igazad van, hogy Magyarországon 18 éves kortól számít valaki nagykorúnak. Vannak helyek ahol 17, vagy 19. Ezekkel a mindannyian egyetértünk, de az, hogy valaki férfi,vagy nő mindenki már 18 évesen... ezt hagyjuk már. Ezek a jelzők nem a nagykorúsággal függnek össze és sosem függött igazából. Egy fiú/lány onnantól lesz férfi/nő miután éretten gondolkozik és -tesz dolgokat. Vannak akik 20 éves koruktól vagy annál feljebb lévő korban érik el ezt a szintet, szóval nem lehet ugyanúgy behatárolni mindenkinél.
2022. máj. 15. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!