Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 26/f vagyok és egy egy 20...

Gabriel9513 kérdése:

26/f vagyok és egy egy 20 éves Nőnek udvarlok mar nagyjából 1 éve. A probléma az, hogy nagyon keveset találkozunk. Nagyon sokszor van az, hogy kifogásokat állít az útba. Saját bevallása szerint szeretne velem lenni és én is így érzem. (?)

Figyelt kérdés
1000%-ig biztos, hogy mas nincs a képben se Neki se nekem. 3 éve nem volt senki az életében. Mi lehet nála a probléma? Erős és független nő (nem feminista). Talán fél, hogy elveszíti a függetlenségét? (Mindketten domináns személyisegek vagyunk)

2022. máj. 5. 08:32
 1/8 anonim válasza:

1 év az nagyon sok idő. Elpazarolni meg még több.

Nem tudom, hogy hogyan szoktatok a lehetséges találkozókról beszélni.

Ha kifogásokkal áll elő, amikor felajánlod neki egy esetleg "randi" helyét idejét, akkor válaszul nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy amúgy neki mikor lenne alkalmas.

Ha erre is csak kitérő/menekülő válaszokat ad, az-az nem juttok kompromisszumra, akkor szerintem nem érdemes vele a továbbiakban foglalkozni... :,D

2022. máj. 5. 08:51
 2/8 anonim válasza:
szerintem nem akar eléggé, vagy nem vesz komolyan
2022. máj. 5. 08:54
 3/8 anonim válasza:
sajna az a helyzet hogy van nem tetszel neki vagy valamiért nem akar téged, ezért jön mindig a kifogás
2022. máj. 5. 09:00
 4/8 anonim válasza:

Olyan magas piedesztálra állítottad, hogy már nem éred fel. A nőknek érdemes udvarolni de csak akkor, ha azt azonos mértékben viszonozza is.

Amikor egy férfi egy éven keresztül beéri a morzsákkal, akkor a nő elveszti iránta az érdeklődését és csak akkor kerül elő, amikor akar tőled valamit (szex, duma, önsajnáltatás).

Keress olyan nőt, akivel 1-2 hét után már találkoztok és később is rendszeres a kapcsolattartás.

2022. máj. 5. 09:20
 5/8 anonim válasza:

A 20 éves nem nő, hanem még lány ...kislány. Önamaga sem tudja mit akar. Ha 1 év után sem tudott dönteni, akkor ebbe a dologba ne fektess több energiát.

Arra meg hogy nincs más senki képben ne vegyél mérget...

Én a helyedben hagynám a fenébe.

Nem kell itt mély értelmet keresni hogy "nem szeretné elveszíteni a függetlenségét."

Simán az van, hogy egy éretlen kislány aki önmaga sem tudja mit akar, de az öntudata óriási... ennyi.

2022. máj. 5. 09:32
 6/8 anonim válasza:

Madárnak néz.Szerinted ha Jason Momoa udvarolna neki, ő várna vele 1 évet?


Na ugye!

2022. máj. 5. 09:56
 7/8 anonim válasza:
Egy ilyenre minek pazarolod az idődet? Hülye vagy?
2022. máj. 5. 10:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a kommenteket. Kozben a problema megoldodott es belevagtunk vegre 😁
2022. máj. 8. 22:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!