Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sex mentes sugar daddy létezik?

TonyRedgrave kérdése:

Sex mentes sugar daddy létezik?

Figyelt kérdés
Suggar baby szeretnék leni de sex nélkül, úgy halottam ilyen lehetséges de magyaroszágon nemtudom mennyire életszerű gondolat. 18L

2022. máj. 9. 22:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim válasza:
Érdekes módon nem reagál a privát üzenetre a kérdező. Pedig azt állítja Magyarországon erre alig lehet találni valakit. Ha annyira komolyan gondolná akkor visszaírna. Vagy csak a gyakoris felhasználók büdösek.
2022. máj. 15. 22:32
 42/66 A kérdező kommentje:
vagy csak érdeklődés az egész, mivel a gyakori kérdések oldal erre van kitalálva hogy az ember érdeklődjön informálódjon.
2022. máj. 18. 07:16
 43/66 anonim válasza:
Vagy csak nem kellene palira venni az embereket. :DD
2022. máj. 18. 14:12
 44/66 anonim válasza:

Ha sugar baby szeretnél lenni, ahogy írod, akkor ha itt keres meg valaki, fura, ha nem érdekel. Főleg, ha Magyarországon akad max. 5 ember erre, és pont itt az oldalon akad belőle. De majd biztos tudunk informálni, hogy ha nem itt, akkor vajon hol lehet Magyarországon az a pár ember.


Viszont akkor a kérdésedre a válasz (mert ez volt a kérdésed is):


Igen.


Egyébként az oldal arra van, hogy ne eldöntendő kérdéseket tegyünk fel itt, amire csak igennel vagy nemmel lehet válaszolni.

De ezzel a válasszal pont annyival vagy előbbre, mint a "nem" válasszal lennél.

2022. máj. 18. 20:40
 45/66 A kérdező kommentje:
Érdekel válaszoltam is azoknak akik értelmes ajánlattal kerestek meg
2022. máj. 26. 14:42
 46/66 A kérdező kommentje:
43. nem veszek palira senkit és nem vagyok köteles mindenkinek az ajánlatára ugrani.
2022. máj. 26. 14:42
 47/66 anonim válasza:
Válaszolnék is neked. De látom, sok kérdést feltettél már itt az oldalon, ahol nem 18L vagy, hanem 30-as férfi... Felesleges köröket én nem futnék.
2022. máj. 27. 12:46
 48/66 A kérdező kommentje:
47. ezt a profilt nem egy személy használja
2022. máj. 27. 13:38
 49/66 anonim válasza:

"vagy csak érdeklődés az egész"

Ha én érdeklődök, akkor nem írom oda, hogy érintett vagyok a kérdésben, és nem kezdem ek sajnáltatni magad.


"ezt a profilt nem egy személy használja"

Oké, ez így még önmagában talán nem is szabályellenes... de mi értelme?

Illetőleg: döntsd már el, hogy melyik kifogást tartod "igazinak"! Mert az előbb még az volt a sztori, hogy te írtad ki érdeklődésből. Most már az, hogy többen használjátok. De ha többen használjátok, akkor miért nem attól a 30-as pasitól kérsz segítséget, akivel közösen használod?

2022. máj. 27. 19:21
 50/66 A kérdező kommentje:
mert a kettő együtt nem müködőképes szerinted? és azért nem kérek tőlesegitséget mert van komoly kapcsolata és ő nem lenne asugardaddym.
2022. máj. 27. 23:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!