Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sex mentes sugar daddy létezik?

TonyRedgrave kérdése:

Sex mentes sugar daddy létezik?

Figyelt kérdés
Suggar baby szeretnék leni de sex nélkül, úgy halottam ilyen lehetséges de magyaroszágon nemtudom mennyire életszerű gondolat. 18L

2022. máj. 9. 22:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim válasza:
60. egyáltalán nem hülye kérdés. Nem minden férfinek akkora a szexigénye, amekkoraának gondolják. Ahogy nekem se. Meg hát ott vannak az aszexuálisok is, és azon belül sem egyforma mindenki, ott is eltérő igények vannak, tehát igényli valaki a másik nemmel a közösséget, csak nem pont olyat, hogy bumm az ágyba. Én is keresnék szexmentes dologhoz lányt, eddig kevesen hitték el, mit akarok. A kérdezővel is beszéltem már, csak eléggé messze lakik.
2023. ápr. 29. 18:50
 62/66 Noren1989 válasza:

#61, azért ne terjeszd itt az igét, mert még a végén elhiszik.

Statisztikailag a fajtàd szerencsére kihalóban van (impotens lúzer).

2023. ápr. 30. 07:53
 63/66 anonim válasza:
62. Na, most megtudtuk, hogy Noren1989 is csak egy buta troll. Csak ennyi értelemmel nem értem, minek rakod ki még a neved is. De ha egyáltalán nem értesz a témához, minek szólsz hozzá? Ennek semmi köze sem az impotenciához, sem a lúzerséghez. Eltérő szexigény. Bár neked felesleges magyarázni, úgyse tudod felfogni. :D
2023. máj. 1. 08:42
 64/66 anonim válasza:
61-es, te vagy az én emberem halleluja
2023. máj. 1. 19:12
 65/66 anonim válasza:

én is szeretnék találni valakit... :(

sajnos törölték a kérdésem

márc. 20. 18:19
 66/66 anonim válasza:
Én ilyen lennék, a szex nem fontos számomra, viszont fiatal hölgy társasága annál inkább.
ápr. 17. 12:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!