Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan férfiak,...

Vannak itt olyan férfiak, akiket nem zavar, ha a nő spirituális dolgokkal foglalkozik hivatásszerűen?

Figyelt kérdés
2022. máj. 15. 16:18
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Ez a harmadik ilyen témájú kérdés az elmúlt fél órában.

Egyébként igen, vannak.

2022. máj. 15. 16:21
 2/24 anonim válasza:
Engem nemhogy zavarna de még tetszene is.
2022. máj. 15. 16:27
 3/24 BohócKolbász válasza:
Te tudsz beszélni a holtakkal?
2022. máj. 15. 16:51
 4/24 anonim válasza:
Nem zavarna de nem is hiszek benne.
2022. máj. 15. 17:01
 5/24 Noren1989 válasza:
Remélem, online gerincműtét lesz, vagy halottidézés!!
2022. máj. 15. 17:02
 6/24 anonim válasza:

Engem nagyon is zavar.

Szerintem ez egy áltudományos dolog és más emberek megtévesztése a cél.

Odáig rendben van, ha valakinek fontos a belső békéje, de az, hogy úgynevezett spirituális dolgokat látunk bele, vagy azokat felül reprezentáljuk - nekem nem fér bele.

Rengeteg dolgot hallottam eddig és mindegyikről kiderült hogy ordas nagy kamu: auralátás (ami tudtommal már ki is ment a divatból), jóslás, biorezonancia és társai. Próbálnak e köré egyesek tudományos szavakat is hozzátenni, amivel inkább félremagyarázás, másfelől ettől még nem lesz tudományosan igazolt.

Mindettől függetlenül, amondó vagyok, hogy mindenki abban hisz, amiben akar, csak ezek a spirituális meg miegymás hívők, a másik emberre erőltetik rá, a saját dolgaikat, ami azért aggaszt, mert ez számomra már agresszió.

Ha meg, valaki üzletszerűen csinál valamit, azt is tegye, de teljesen más a meggyőzés, amivel az ügyfél is teljesen jól jár, más az, ha valaki kihasználja.

2022. máj. 15. 17:19
 7/24 anonim válasza:

Engem el lehet vele üldözni egy életre. Az ilyen szektaszerű hablaty fszságok a kapudrogjai a skizofrén szerű állapotnak. Ha valakit nagyon bekebelez, akkor ember nincs, aki kiszedje a téveszmék közül az áldozatot.


Szal én úgy kerülöm az ilyen nőket, mint a pestist!

2022. máj. 15. 17:35
 8/24 anonim válasza:
Zavarna-e, hogy megélhetési csaló? Igen.
2022. máj. 15. 17:50
 9/24 anonim válasza:
Engem nem zavar
2022. máj. 15. 18:18
 10/24 anonim válasza:
Nem zavarna, mert pl.: a személyiségemmel kapcsolatban sok hasznos dolgot tudnék meg, és esetleg változtatnék is rajta...
2022. máj. 15. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!