Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Internetes társkeresőn az-e a...

Internetes társkeresőn az-e a jobbik módszer, haegyelőre csak jelezzük, hogy az illető szimpatikus nekünk, vagy ha egyből írunk is neki?

Figyelt kérdés

2022. máj. 15. 21:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hobáért-túl gyorsan hagytam jóvá a kérdést a mobilon...
2022. máj. 15. 21:08
 2/7 A kérdező kommentje:
...már megint :)
2022. máj. 15. 21:08
 3/7 anonim válasza:
Biztosabb, ha írsz is neki. Főleg, ha az illető jól is néz ki és nő, mert akkor nem csak te fogsz neki írni és válaszolni a legszimpatikusabb néhány levélre fog.
2022. máj. 15. 21:21
 4/7 anonim válasza:
Ezek a típusú kérdések annyira aranyosan
2022. máj. 16. 01:00
 5/7 anonim válasza:
Én régebben csak bókolgattam nekik. Ma már odaírom, hogy kellenek nekem.
2022. máj. 16. 08:25
 6/7 anonim válasza:
De hogy jelzed, hogy szimpatikus, ha nem írsz? Az első lépést a férfitől várják a legtöbben, én is. Pl. elsőtalálkzáson elég, ha bejelölik, hogy szimpatikus vagyok, ha nekem is az, akkor visszajelölöm, de akkor is neki kell először írnia. Ez inkább az önbizalom miatt van, mert úgy gondolom, ha nem ír, akkor biztos nem érdeklem.
2022. máj. 19. 09:50
 7/7 anonim válasza:

6-os:

Úgy értette szerintem a kérdező, hogy elsőként kedvelje-e (lájkolja-e) az illetőt, és várjon, hogy visszakedveli-e (ami Tinderen kötelező kör, de a kérdésből kivehető, hogy nem Tinderről van szó). Vagy pedig írjon neki (függetlenül attól, hogy kedvelte-e előtte), ne várjon, míg visszaszívezi a lány.

2022. máj. 20. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!