Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kell társkeresőzni?...

Hogyan kell társkeresőzni? Mennyire türelemjáték?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem nagyon társkeresőztem még életem során, gondoltam kipróbálom, válás után vagyok. Ráírtam kb. 100-110 nőre az elmúlt 24 órában, de alig alig olvasták el eddig az üzenetem, ami teljesen normál átlag, szimpatikus vagy, szívesen ismerkednék, stb.


Nagyon sokan vannak inaktívak, pl. parom .hu tele van olyan nőkkel, akik hetek, hónapok óta nem néztek fel. És sajnos elég hamar eljutok a keresési listán az ilyen hölgyekig. Hol vannak az aktív emberek? A Padaam nem tűnik rossznak, csak ott meg a kereső topa kicsit, leginkább azokat a nőket adja be, akiket már nem néztem, viszont az igen nem játék elég jól dobálja azokat a hölgyeket, akiket még nem láttam.


Mert így nem látom sok értelmét a dolognak, ha el sem olvassák. Szerintem a 110 nőből eddig 10-en olvasták el, de egy sem írt vissza.


Szóval mi a tipp, vagy a bevált taktika? Egy jó és részletes leírás? De most olyanokat leírni, hogy mi a hobbim, meg nem tudom. Úgyis a kép dönt, hogy szimpatikus vagyok-e arcra, vagy sem. Mert leírhatom, hogy mi a hobbim, ha úgy amúgy nem vagyok szimpi.


Ti nektek mi jött be, vagy hogy csináljátok?


Köszönöm!



2020. jún. 14. 22:04
 1/5 anonim válasza:
Próbáld a Tindert.
2020. jún. 14. 22:15
 2/5 anonim válasza:

A Tindert én is ajánlani tudom, ott ismertem meg a páromat :)

Ezenkívül még a Badoo-t is dicsérik. Ezeken a portálokon is biztos lesznek ilyen nők, de remélem szerencsével jársz majd.

2020. jún. 14. 22:25
 3/5 A kérdező kommentje:

És ott mi a taktika? Szintén egy jó leírás magamról? Csak mert próbálgattam anno (igaz külföldön), nem tudom hány napon át, de alig volt 1-2 match. 8300 Ft 1 hónapra meg kicsit sok, parom-on pl.

2190 Ft / hó, bár mint írtam, ott elég sok az inaktív ember.


Vagy nem oszt nem szoroz Tinderen, hogy van-e Goldom vagy sem?

2020. jún. 14. 22:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: Mert például ha kedvel valaki, akkor honnan tudjam, hogy nekem is szimpatikus-e? Eddig csak úgy sikerült ezt elérni, ha azonnal láttam, amikor kedveltek, és elkezdtem lájkolgatni a nőket, majd amikor bedobta a profilképet, akkor láttam, hogy ki is ő. De úgy amúgy meg csak egy homályos profilképet látsz ebben az esetben. És ettől félek, hogy sokaknak nincs Goldja, így meg csak lájkolgatsz fel alá, bízva abban, hogy véletlenül a másik is lájkolt téged Gold nélkül.
2020. jún. 14. 22:36
 5/5 anonim válasza:

Pont az ilyen lúzereknek találták ki(hogyan húzzuk le őket zsével).

Ember! Ha élőben is egy rakás .... vagy, akkor online is csak a csodában bízhatsz!

2020. jún. 15. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!