Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, mennyire hátrány...

Lányok, mennyire hátrány ismerkedesnel, ha a srác 27 évesen 20alattinak néz ki?

Figyelt kérdés
2022. máj. 16. 00:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nem releváns a válaszom, de szerintem az ilyen vámpír tulajdonságoknak örülhetsz.
2022. máj. 16. 01:42
 2/16 anonim válasza:
Elsőnek igaza van, pláne ha hozzá kis helyes arcod is van. Vannak lányok akiknek a kisfiús srácok az esetei. 🙂
2022. máj. 16. 04:04
 3/16 anonim válasza:
Orulj neki 40 evesen 30-nak fogsz kinézni
2022. máj. 16. 15:58
 4/16 anonim válasza:
Szerintem mázlista, aki fiatalabbnak tűnik. Bár amikor fiatal az ember, akkor zavaró, de később érték lesi, ha így marad.
2022. máj. 17. 15:42
 5/16 anonim válasza:

Férfiként írom, attól függ. Ugyanebben a cipőben járok, mindig sokkal fiatalabbnak néztek, most 40 feletti vagyok, és olyan 35-nek néznek, vannak, akik annyinak se. Most több az előnyöm ennyiből, talán.

Azonban amikor huszonéves voltam, a 20 körüli csajok többsége ugye náluknál idősebb huszonéves srácokra bukik, én meg szintén tininek látszottam 25-30 éves koromban.

Viszont ez kissé bukta, mert 25 felett nem etikus igazán, 16-18 éves lányokkal ismerkedni, viszont a huszonéves nőknek meg általában nem kellettem akkoriban, mert tinisrácnak néztek.


De ez legyen a legnagyobbb gondod, kérdező, kívánom. :D Legyen önbizalmad, meg lehetőséged találkozni emberekkel, nőkkel.

2022. máj. 18. 23:03
 6/16 anonim válasza:
Nem hátrány, sőt későbbiekben nagyon is örülni fogsz neki. 25/N
2022. máj. 22. 08:39
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, csak hát az még messze van.
2022. máj. 30. 17:12
 8/16 Camorri válasza:

Ó, sorstárs!

Amit tudok neked ajánlani, hogy öltözködj komolyabb ruhákba. Az segít abban, hogy felnőttebbnek látszódj.

De türelem! Én is várom hogy őszüljek végre, hogy idősebbnek nézzek már ki, mert egyszerűen nevetségesnek tartom, hogy 25 éves koromra még mindig elkérik a személyimet ha veszek egy sört (hozzátéve hogy itt Németországban 16 éves kortól már lehet).


Ugyan így a nőkkel. Mivel nincs erős arcszörzetem (sőt jobban illik rám a babaarcú kifejezés mint az hogy szőrös) így kissé hátrányban érzem magam. Elvégre kifejezetten jól néz ki egy igényes borosta, de ha nincs, akkor nincs :(

Szóval várj türelmetlenül mint én ;)

Addig foglalkozz magaddal, biztos lesz 1-2 dolog amit tökre el akarsz érni. Most van itt az ideje!

2022. máj. 31. 14:40
 9/16 anonim válasza:

Hat nem telhesen orulhet...


En most 47 vagyok... jojo egy ket pici ranc meglett... De meg mindig kisfius arccal. Semmi "rosszasag" nem sut le rolam.


En utalom a kisfius arcot...es hogy mindig 10 evvel fiatalabbbak nezek ki.


Mondjuk pl 30 evesen a 30 ev koruli noknek nem igazan kellettem a kissrac "fej" miatt.. A 20 eves aki "kinezetre" korban jo lett volna az meg a 10 ev korkulonbseg miatt sikitva menekult :)


A legjobb az ismerkedesnel ha mundenki a koranak megfeleloen nez ki... :D

2022. jún. 14. 01:48
 10/16 anonim válasza:
Bár nőket kérdeztél, férfiként elmondanám a véleményem: azt tapasztalom, hogy elég nagy hátrány, ha fiatalabbnak tűnsz. A korodbeliek gyerekesnek fognak tartani, a fiatalabbaknak ugyan lehet, hogy bejönnél, de őket meg elijeszti a valós korod. Velem is előfordult, hogy nálam jóval fiatalabb lányok megnéztek maguknak, vagy évődtek, flörtöltek velem, aztán amikor megtudták, hogy vagy 10 évvel idősebb vagyok, mint amennyinek kinézek, akkor hirtelen tartózkodóvá váltak. 38 vagyok, szerintem sokan 26-28-nak gondolnának most is, vagy max. 30-nak. Vannak a környezetemben olyan lányok, nők, akik talán 25 körül lehetnek (esetleg fiatalabbak is), talán még érdekelném is őket, de nem fogok kezdeményezni, mert valószínűleg úgyis vége lenne mindennek, ha megtudnák, hogy milyen öreg vagyok. Elég lehangoló érzés újra és újra átélni ezt, hogy látom rajtuk, hogy oda az érdeklődés, nem tudnak mit kezdeni a helyzettel, és egy vénemberrel nem akarnak szóba állni.
2022. szept. 11. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!