Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy fétis mennyire meghatározó...

Egy fétis mennyire meghatározó egy kapcsolatban? Érdemes azzal kezdeni, vagy ráér később?

Figyelt kérdés
Nyilván, ha nincs kiélve, az hiányérzetet okoz.

2021. jún. 18. 12:59
 1/8 anonim válasza:
Azért nagyban függ attól, hogy miről van szó.
2021. jún. 18. 13:14
 2/8 A kérdező kommentje:
Lábfétisről. De kizárólag az ápolt, tiszta női talpak kényeztetése érdekel. Persze le tudok mondani róla, de hiányolnám.
2021. jún. 18. 13:19
 3/8 anonim válasza:

Ez szerintem abszolút nem gáz, de nem kell előre közölni. Majd jön magától. Nem is kell kimondani, hogy fétis, egyszerűen szereted a lábát és kész.


Azért ez mégsem olyan, mint ha szeretnél pelenkába üríteni vagy ha a nőd megtámad hátulról egy felcsatolhatóssal.

2021. jún. 18. 13:31
 4/8 anonim válasza:

Szerintem az első időszakban ne mond, de ne is kattanj egyből rá. Az, hogy nézegeted a nő lábát, még oké, belefér, egyszer csak feltűnik a nőnek a dolog, és akkor (talán) rákérdez, hogy mi ez, mit szeretnél vele tenni, stb., stb.

Csak ne erőteljesen vázold fel a dolgot.


Lehet azt is, hogy egyből azzal kezded, de ez tuti bukta.

A lényeg, hogy diplomatikus legyél. (F)

2021. jún. 18. 14:08
 5/8 anonim válasza:

Női lábfétis! 😛 Megőrülök a női lábakért! Főleg a lábfejekért!

Kár, hogy nem a talpukba lehet betenni...🤗😜

2021. jún. 18. 14:30
 6/8 anonim válasza:
Pfuj. Az kéne még, hogy összejöjjek valakivel, akiről ilyen derül ki.
2021. jún. 18. 14:55
 7/8 anonim válasza:
Volt aki ezzel kezdte...furán tud kijönni a dolog. Ha nem mondott volna semmit akkor lehet jobb lett volna, mert így csak ráparáztam, pedig nem is volt vészes.
2021. jún. 19. 09:10
 8/8 anonim válasza:

Szerintem nem érdemes ezzel kezdeni, főleg ha különleges fétisről van szó.

Sok nő nagyon megijed ettől sajnos.

Nálam pl több hónapba tellett, mire a párom eltudta fogadni, hogy imádom nyalogatni a hónalját. Amikor még izzadt is egy kicsit a hónalja, meg a melle környéke, na attól meg különösen begerjedek. 😝

Sok idő volt mire megértette, mire meggyőztem, hogy ez nekem jó, nekem ez finom. Én ettől begerjedek.

Most hőség van, lehet izzadni, úgyhogy tudja "szegény" hogy mi minden vár rá. 😆😁

2021. jún. 19. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!