Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi ez az utcán ismerkedős...

Mi ez az utcán ismerkedős fétis a fiúk/férfiak körében? Miért jobb találomra hajkurászni idegeneket az utcán, mint elmenni egy szórakozóhelyre, társasági eseményre vagy beiratkozni valamilyen csoportos szabadidős tevékenységre?

Figyelt kérdés

A kérdés ihletője, hogy gyakran merülnek fel olyan kérdések az oldalon, hogy hogyan kell lányokat leszólítani az utcán / szeretjük-e, ha leszólítanak minket.

Valamint annak a ténye, hogy a többség - tisztelet a kivételnek - élből megsértődik és elkezd macskás öregasszony létről szóló víziókat köpködni, ha azt találják neki írni válaszban, hogy ez az udvarlási módszer nem bejövős a legtöbb lánynak.

Sok incel kérdésben is nyafognak, amiért leszólítanak lányokat az utcán, azok meg elutasítóan reagálnak vagy bunkók velük.


Tényleg érdekelne, mi ebben a pláne. Miért jobb ragaszkodni egy nem működő módszerhez és hüledezni a működésképtelenségén, mint keresni egy helyet, ahol jellegéből adódóan olyan emberek lesznek, akik sanszos, hogy nyitottak is az ismerkedésre.



2022. máj. 22. 00:27
1 2
 11/17 anonim válasza:

Nagyjából van igaza a kérdezőnek, de egy dologban téved: szerintem, ha leszólítok valakit az utcán, az még nem udvarlás. Csak annyit jelent, hogy szimpatikusnak tűnik, és szeretném megismerni, csak egy lehetőség, nem kötelez semmire. Ha nem akar ismerkedni, foglalt, stb, már mehet is tovább.

Egyébként inkább érdemes leszólítani, legfeljebb puffog magában egy kicsit, majd elmúlik, az nem a te gondod. Jobb, mint elszalasztani a lehetőséget, hogy esetleg megismerj egy kedves, aranyos lányt, akinek később aztán tényleg udvarolhatsz is.

2022. máj. 22. 06:44
 12/17 anonim válasza:

Én sosem mernék utcán leszólítani egy nőt, igaz máshol sem.


28/F/Incel

2022. máj. 22. 08:19
 13/17 anonim válasza:
Ennek több oka is van. Ezt az irányzatot egyes férfiak magabiztosság növelésre, a nők közelségének - társaságának megszokására, egyfajta ismerkedési rutin kialakítására használják. Mivel ma is a férfiak "dolga" a nők felszedése, ezért egy átlag külsejű férfi hiába ücsörög egy padon a parkba, vagy bárhol arra várva, hogy majd egy csaj leszólítja, mert ez sohasem fog megtörténni. Marad hát a csajok hajkurászása, mint egyetlen hatékony stratégia. Ez egy evolúciós kódoltság mindkét nemben, ami a 21. századba inkább hátrány, mint előny. Megoldás: szingli csajok tessék pasikhoz odamenni, kezdeményezni a social media celebkedés helyett és akkor titeket is kevesebbet fognak zaklatni kéretlenül.
2022. máj. 22. 09:19
 14/17 anonim válasza:
Én a nők reakcióját nem értem, hogy miért baj nekik ez. Ha nem megy oda hozzájuk senki, az a baj, ha odamegy, az a baj. Nem értem. Örülj neki, ha odamegy hozzád valaki, azt ennyi. Ha nem jön be, közlöd vele, hogy nem, ő meg akkor elmegy. Ennyi. Nem kell ezt túlagyalni. Megvan mindenkinek a maga módszere, valaki utcán vadászik, valaki másutt. Ez van.
2022. máj. 22. 12:07
 15/17 anonim válasza:

Mert ti nők sehol nem akartok ismerkedni! Utcán ne gyere oda, dolgom van. Buliban ne gyere oda, csak táncolni akarok. Ha ülök tök egyedül, nem csinálok semmit, nem várok senkit ne gyere oda mert éppen lélegzem.

Szóval nem értem honnan szedted azt a hülyeséget, hogy majd pont egy túrázó csoportban, ahol meg túrázni akartok, miért lennétek nyitottabbak az ismerkedésre?

2022. máj. 22. 15:01
 16/17 anonim válasza:

Kérdező, szerintem túl sok amcsi tv sorozatot néztél. Fordítva ülsz a lovon, de ez nyilván nem a te hibád


Ha nem lennél szűz, tudnád higgadtan kezelni ezeket a szitukat is

2022. máj. 23. 07:12
 17/17 anonim válasza:
Hát, tudod... egy akármilyen rendezvényen is ugyanazok az emberek vannak, akik kint, az utcán.
2022. máj. 23. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!