Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Új munkahelyen kezdtem el...

Új munkahelyen kezdtem el dolgozni. Társat is keresek. Elsősorban nem a munkahelyen de nagy a cég. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Több ezer fős cég és az irodában is rengeteg cég van.

Az egyik kolléga ( nő ) nagyon megtetszett, kis túlzással beleestem a kisugárzásába. Két különböző embert is megkérdeztem hogy van e valakije. Ti mit tennétek? Rámozduljak vagy tartsam tiszteletben amit hallottam ?



2022. máj. 22. 07:26
A kérdező szavazást indított:
Próbálkozz be nála
Engedd el ne nyomulj foglalt nőre
Egyéb , leírom
18 szavazat
 1/9 anonim válasza:
Most akkor végülis van valakije vagy nincs?
2022. máj. 22. 07:37
 2/9 A kérdező kommentje:
Elnézést ha nem volt egyértelmű. Igen van két különböző kolléga is mondta. Mosolygós barátságos lány/nő, láttam hogy egy másik új kan is beszélget vele. Én először megkérdeztem másoktól hogy mi a helyzet.
2022. máj. 22. 07:40
 3/9 anonim válasza:

Mióta dolgozol ott dátum szerint?


Szerintem túlságosan hamar akarsz sok mindent, én óva intenélek a nagy sietségtől. Néhány hónapot mindenképpen várnék türelmesen a helyedben.


Az én vadiúj munkahelyemen is vannak elég szimpatikus férfiak, de nem "vadászni" megyünk egy céghez vagy állami intézményhez, hanem ELSŐSORBAN DOLGOZNI ÉS A FELADATAINKAT ELLÁTNI!


Én borzasztóan szégyellném magam, ha mohó lennék ismeretségek szorosabbra fűzésének tekintetében. De hát ugye a hölgyek jó esetben várakozásteljesebben állnak a párkapcsolatokhoz...


Ui: találkoztam olyan férfi interjúztatóval is nemrégen, hogy egészen elképedtem a jóképűségén - mégsem tehettem meg azt értelemszerűen, hogy "lerohanom" a kíváncsiságommal!

2022. máj. 22. 07:50
 4/9 anonim válasza:

#2


Ez esetben kérem húzzon egy számot és fáradjon a sor végére.

Kellemes várakozást kívánunk, és az esetleges késésért (amik évtizedek vagy +3 gyerek is lehet majd) szíves elnézését kérjük!

2022. máj. 22. 08:06
 5/9 anonim válasza:
Hogy lehet egy irodában több cég? 🤷‍♂️
2022. máj. 22. 08:25
 6/9 anonim válasza:

4-es válaszoló tréfás megközelítése egy kisebb derűt csempészett viszonylag szürke életembe! Köszönöm! :)


Talán másokat is jókedvre derít rajtam kívül az összefüggések átlátása...


2-es válaszoló voltam.

2022. máj. 22. 08:25
 7/9 anonim válasza:
Akinek van valakije, azt békénhagyjuk. Ez a legelső szabály, minden más ezután következik.
2022. máj. 22. 08:27
 8/9 anonim válasza:
Szerintem te sem örülnél, ha mondjuk összejössz vele, utána meg más ráhajt...
2022. máj. 22. 08:55
 9/9 A kérdező kommentje:

95% hogy nem ismerkednék vele. Bízom benne hogy csak hirtelen vonzalomról van szó és elmúlik.


Sosem ismerkedtem olyannal aki kapcsolatban van. De látom jöttek páran akik szerint beleférhet próbálkozni.


Én személy szerint nem tartom szerencsésnek. Utána mindig ott lenne a fejemben ha ne adj isten átjönne mellém, hogy mellőlem is elszedi egy másik kan.

2022. máj. 22. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!