Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Összejönnétek egy fiatal,...

Összejönnétek egy fiatal, özvegy pasival, akinek egy éves kisfia is van, és van csok hitelük, meg felújítási hitel?

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 10:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

még csak egyszer találkoztam a sráccal, szimpatikus...

viszont nem tudom,ha összejönnénk, hogy alakulna az anyagi életünk, nekem is bekkellene szállni a hitelbe, viszont akkor a ház egy része az enyém is lenne, vagy hogy lehetne igazságosan elrendezni?

2022. máj. 23. 10:38
 2/12 anonim válasza:
Ha komolyra fordulnak a dolgok, gondolom közös lesz a kassza. Élettársi viszony után is lenne részed belőle, ha jól tudom.
2022. máj. 23. 10:41
 3/12 anonim válasza:
SOHA!!!
2022. máj. 23. 10:43
 4/12 anonim válasza:

3-as tanácsa nem neked szól :)

- Ha ő az igazi ! Legyetek együtt boldogak !

- Persze a pénz.....Hát.....ha beszállsz - akkor arról legyen papír !

És akkor tulajdonos is leszel !

- Vagy egyáltalán nem szállsz be !

2022. máj. 23. 10:47
 5/12 anonim válasza:
Egyetértek, ha bele is mész vele egy kapcsolatba, mindent korrektül le kell papirozni és akkor nincs annyira mitől félned.
2022. máj. 23. 10:50
 6/12 anonim válasza:
Ne szállj be fizetésbe, se a gyerek költségeibe, ha csak kényszerből keres párt gyorsan kiderül.
2022. máj. 23. 10:51
 7/12 anonim válasza:

Nem akarnék a házból részesedést /szerintem nem is lenne ezt egyszerű rendezni/,így anyagi kötődés nemigazán lenne. Nem kell rögtön összeköltözni, ha megismeritek egymást jobban pedig látni fogod az anyagi hátterét.

Kérdés,hogy a kétévest el tudod-e fogadni?Az már nem tulajdonjog kérdése...

2022. máj. 23. 11:18
 8/12 anonim válasza:
# bocs', egy éves, látom..
2022. máj. 23. 11:19
 9/12 anonim válasza:

- Max csak házasság után - szállj be !

- És legyen tervbe gyerek is ! CSAK ÚGY !

2022. máj. 23. 11:27
 10/12 anonim válasza:
Ez a kérdés valóban komoly? Tényleg ez volt a legjobb az összes közül? Vagy ennyire el vagy keseredve hogy hitelekkel és kölyökkel is ez a pasi kell? Pfff....
2022. máj. 23. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!