Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan nők, akiknek...

Vannak itt olyan nők, akiknek bejönnek a feminin pasik?

Figyelt kérdés

2022. jún. 5. 13:51
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
No látod, csak megyeget a magyar, még ha törten is!
2022. jún. 5. 15:51
 12/41 A kérdező kommentje:
11, na mesélj csak, most éppen mibe tudsz belekötni?
2022. jún. 5. 15:53
 13/41 anonim válasza:

"Ha pedig transz nőként identifikálnám, oh, bocsánat, azonosítanám magam, akkor meg az lenne a gond, hogy nincs olyan, hogy transz nő, csak megcsonkított, nőnek öltözött férfi."


Ha pedig nem nőként identifikálnám, oh, bocsánat, azonosítanám magam, akkor meg az lenne a gond, hogy nincs olyan, hogy nem nő, csak megcsonkított, nem nőnek öltözött volt férfi.

2022. jún. 5. 15:56
 14/41 A kérdező kommentje:
13 Ennek a mondatodnak semmi értelme. 😄 Hagyd már abba, csak magadat égeted! 😄
2022. jún. 5. 15:59
 15/41 anonim válasza:
14 segítek, a te mondatod volt. De egyet értek, semmi értelme.
2022. jún. 5. 16:01
 16/41 anonim válasza:
Egyébként bocs, most akkor nőise férfi vagy, vagy transz nő?
2022. jún. 5. 16:02
 17/41 anonim válasza:
De kérdező! Nőként miért kéne nekem nőies férfi? Pláne "transz nő"?
2022. jún. 5. 16:05
 18/41 anonim válasza:

Én is utálom, amikor valaki idegen szavakat dobál be a beszédébe, de a "feminim" szót már a magyar nyelv is átvette. Igaz, hogy a "nőies" szó teljesen lefedi a jelentését, és ilyen esetekben célszerűbb a magyar eredetű szót használni, de technikailag ezzel hibát nem vétett. Ebbe legfeljebb stilisztikailag lehet belekötni.

Én azért őszintén kíváncsi lennék, hogy ezek a kötekedők vajon használnak-e mobiltelefont, arra telepítettek-e appokat, a repülőtéren be szoktak-e csekkolni, van-e tabletjük, mekkora monitoruk van a számítógépüknek, szoktak-e dízelt tankolni, soroljam még? A biológia meg természetesen élettan, a szendvicsre talán nincs is "magyar" szó, és nagyon remlélem, hogy a GPS-t is magyarul betűzik.

2022. jún. 5. 16:07
 19/41 A kérdező kommentje:

15: Az első volt az én mondatom, a második a tiéd. Az elsőnek van értelme, a másodiknak nincs. Nyilván ezt pontosan tudod, csak transzfób vagy és ezért értelmetlenre ferdíted, amit írtam, majd pedig rásütöd, hogy nincs értelme. De ez már legyen a te bajod. Én mindenesetre jól szórakozom az ostobaságaidon.


16: Nincs jelentősége, mert nem a másik ember nemi identitása tetszik meg, hanem a külseje. Miért érdekel, ha neked úgyse jönnék be?


17: Attól még, hogy neked nem kell, másnak kellhet. Akkor ennyi erővel leszbikus nők sem léteznek, mert nőként miért kellene neked egy másik nő.

2022. jún. 5. 16:12
 20/41 anonim válasza:

Kérdező: szerintem engedd el. Ez a kategória ismerkedésre teljesen alkalmatlan. Ide 80% kötekedni jár, és nem is fogják visszafogni magukat, mert nincs semmiféle következménye. Más kategóriákban azért csak-csak visszafogja őket a pontozás, akármennyire is sokszor feleslegesnek tűnik. Ott azért egy-két nagyon agyament tagot leszámítva ügyelnek a pozitív megítélésre. Itt - teljesen érthető okokból - nincs pontozás, viszont így semmi nem gátolja meg a sok kötekedő gyökeret. Teljesen mindegy, milyen kérédst írnak ki, ezek bármibe képesek belekötni. Mióta létezik ez a kategória, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány olyan ismerkedő jellegű kérdés volt, ami alatt senki nem kezdett kötekedni. Teljesen hiábavaló itt bármit kiírni, mert ha netán valaki értelmes tag is idetalál, csak azt fogja látni, hogy 5 oldalon keresztül megy a 40-es IQ-t tükröző tahó beszólogatósdi.

Két nagyságrenddel jobban megéri más kategóriákban burkolt társkereső kérdést kiírni.

2022. jún. 5. 16:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!