Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 16-20 éves meleg/bi fiúk...

16-20 éves meleg/bi fiúk Budapesten vagy környékén ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves végzős fiú vagyok, Bp. környékén lakom és szeretnék ismerkedni 16-20 éves fiúkkal.

Rólam egyelőre annyit: gazdasági szakirányba tervezem tovább tanulni, szabadidőmben szeretek aktuálpolitikával (barátaimmal szoktunk normális beszélgetéseket és vitákat lefolytatni e témában), technológiai újdonságokkal, közlekedéssel, környezetvédelemmel és gasztronómiával foglalkozni, illetve szoktam olvasni, gépen játszani, és rengeteg zenét hallgatni, jellemzően olyanokat, amit a korosztályom kevésbé szokott.

Alapvetően egy segítőkész, nyitott és figyelmes embernek tartom magamat.

Átlagos a magasságom, a testalkatom, és barna hajam van.


Ha megfogott bármi, szimpatikusnak találsz ennyiből, írj rám privátban! De légyszi tényleg olyan írjon, aki Budapest vonzáskörzetében lakik, hogy - ha arról lenne szó - minél könnyebben tudjunk találkozni és minél többet.


Köszi, hogy végigolvastad! :-)



2022. jún. 6. 17:51
 1/4 anonim válasza:
milyen magas vagy és hány kg?
2022. jún. 6. 21:18
 2/4 A kérdező kommentje:
182/68
2022. jún. 6. 21:28
 3/4 anonim válasza:
Itt vagyok. 18/F Várom a válaszod édes! :D
2022. jún. 6. 21:47
 4/4 anonim válasza:
Tesó, hallottál már az 57es számú italboltról az Akácfa utcában?
2022. szept. 11. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!