Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Komolyan, miért nem lehet...

Komolyan, miért nem lehet normális pasit találni manapság?

Figyelt kérdés
Alapvetően egyáltalán nem gondolom, hogy hatalmasak lennének az igényeim. Kis tini korom óta kaptam a dicséreteket, hogy milyen szép lány vagyok és majd sorba fognak értem állni a fiúk, én meg naívan hittem is ebben. Azt nemértem, hogy én magamat sem látom rondának, figyelek az alkatomra is, és nemhogy kapcsolatig, de gyakorlatilag egy komolyabb randiig sem jutottam soha! Azok a srácok, akik tényleg néznek is ki valahogy, ők általában legfeljebb megfektetni akarnak valakit, én meg bocsánat, de ennél picit többre tartom magam. Az meg, hogy az olyan srácokat akik külsőre a béka feneke alatt vannak visszautasítok, az szerintem nem probléma és azért nem is akarom ennyire leadni. De tényleg, középsuli végéig úgy voltam vele, hogy nem volt szerencsém, sok osztálytársamnak már kapcsolata volt, elhívták őket randizni, nekem meg ott sem jött össze semmi, gyakorlatilag levegőnek voltam nézve. Eltelt azóta közel 2 év és semmivel nem vagyok előrébb, semmi másra nem vágyom, csak egy átlagos kinézetű srácra, akinek helyén vannak a belső értékei, tényleg ennyire nehéz ez manapság?

2022. jún. 6. 18:21
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:

Mit nehéz, keserves!

Gondolom eléggé jól nézel ki ahhoz, hogy egy átlagos kinézetű srác ne merjen megszólítani.

Talán legyél mosolygósabb...

2022. jún. 6. 18:25
 2/45 A kérdező kommentje:
Soha nem szólított meg átlagos kinézetű srác, kizárólag olyanok, akik ocsmányul néztek ki. Ahogy mondtam, egy bizonyos szint alá nem megyek.
2022. jún. 6. 18:26
 3/45 anonim válasza:

Ismerni kellene, így nehéz segíteni.

Legyél türelemmel...

2022. jún. 6. 18:28
 4/45 Senior Séf válasza:
A "túl szép" lányok eleve hátránnyal indulnak, mert kevesen mernek ringbe szállni értük. A szerencsétlenebb génkészletű pasik is csak az esélytelenek bátorságával mernek kezdeményezni.
2022. jún. 6. 18:32
 5/45 anonim válasza:

Hát akkor probálkozhatsz azzal is hogy Te kezdeményezel a Neked szimpatikus egyéneknél!

De sokat számít hogy milyen a kisugárzásod, mosolyogsz-e és lehet-e Veled beszélgetni tartalmassan! Így ténleg nehéz, hogy hol a hiba hogy ha ezeket nem tudjuk rólad!

2022. jún. 6. 18:34
 6/45 anonim válasza:

Értem, szóval csak a külsőt nézed. Egy öntelt kis béka vagy. A családod szépnek tart. Hahaha, még a bányarémeket is szépnek tartja a saját családja, csak szólok! Én is állandóan azt hallottam, hogy jajj micsoda gyönyörű lány voltam. Hát nem néztem ki szarul, de attól a gyönyörűtől, aminek kikiáltottak, azért elég messze voltam.

Talán eljutsz oda az életben, hogy nem külső alapján fogsz válogatni...vagy leéled egyedül az életed. A választás a tiéd!

2022. jún. 6. 18:34
 7/45 anonim válasza:

"Soha nem szólított meg átlagos kinézetű srác, kizárólag olyanok, akik ocsmányul néztek ki."

Lehet, hogy te is az vagy.

2022. jún. 6. 18:36
 8/45 A kérdező kommentje:
Én is szépnek tartom magam, persze nem mondom, hogy annyira az vagyok, amennyire anyámék annak tartottak/tartanak, de bőven megütöm az átlagos kinézetű pasik szintjét. Nyílván fontos a külső, szeretem ha egy srác ápolt, izmosabb felsőtesttel, szép mosollyal és nem is fogom azt hazudni, hogy nekem ezek nem fontosak, ez viszont nem azt jelenti, hogy modell pasit akarok magamnak. Eddig akik próbálkoztak azok rohadt messze voltak ettől a szinttől, úgyhogy nyílván nem lett belőlük semmi.
2022. jún. 6. 18:39
 9/45 anonim válasza:
Válogass csak nyugodtan tovább, még előtted az élet.
2022. jún. 6. 18:44
 10/45 anonim válasza:
Vénlany maradsz nyugi
2022. jún. 6. 18:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!