Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Komolyan normalis ez az...

Komolyan normalis ez az allando gorcsoles?

Figyelt kérdés
Annyira unom mar h ha pihene leulok lefekszem azonnal elzed gorcsolni a hasam, kb az egesz eslo trimszeszter igy telik, kb 1 het volt amig nem ereztem ezt. Utalom, mindig megijedek, volt mar vetelesem es az is gorccsel kezdodott, nyilvan erosebbel, de emiatt mindig figyelem h hu most erosebb gyengebb… ez tenyleg normalis?! Normalis kb allandoan gorcsot erezni?? Annyira ijeszto, nyomaszto…
2022. ápr. 23. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Ugyanígy vagyok vele, szerintem nekem a puffadástól van. Azt mondta a doki gasztroeneterológiai probléma. Néha jobb, néha rosszabb, mikor lefekszek, felállok, leülök akkor a legkellemetlenebb, de az előző uhn megnézték jó helyen van, kedden megyek a kövezkezőre addig izgulok. Engem picit nyugtat, hogy nem vérezgetek. Magnéziumot próbálok inni hátha segít picit (eddig nem igazán).
2022. ápr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

En a 2.terhességem végig görcsöltem szó szerint...

Sajna ez nem kívanságműsor.

Nekem is volt elötte egy vetélésem, de én nem görcsöltem plusszba rá, hogy mist miért és mennyire fáj éppen.

Vannak terhességek, amik ezzel járnak 🤷‍♀️

2022. ápr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elso, nekem nem a gyomrom:) hanem lent az alhasam, tudod menzesz szeru…


Nekem van egy hematomam is, azert is felek nagyon, de ahogy nezegettem a kerdeseket kb minden 2.kerdes hematomaval kapcsolatos😅 szoval azzal biztaton ha ennyi nonek van akkor talan nem olyan nagy baj…

2022. ápr. 23. 07:59
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem hogy annyira normális.Nekem is az egész terhességem hasfájással telt.Minden alkalommal mondtam a dokinak,de nem adott épp választ rá.Magyarul ,fogalma nem volt mi okozza.
2022. ápr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Nekem is lentre, sőt a derekamba is sugárzik, de mivel mosdóba menet után jobb egy kicsit meghát hallom/látom mekkorára vagyok puffadva ezért gondolom, hogy inkább ezzel van összefüggésben. Nekem kb a nemvárt másnapján kezdődött és màsfél hétre rá voltam először dokinál és akkor hematómát nem látott. Jövőhéten kiderül azóta lett-e. Remélem nem. Ezek szerint mindentől is görcsölhet az ember. Kitartás. Nekem csütörtökön volt egy mély pontom, hogy nem bírom és inkább hánynék meg émelyegnék ha lehet. Azok eddig elkerültek.
2022. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
magnéziumot szedj kérdező, nekem a védőnő ezzel kezdte. ha görcsök vannak, magnézium, mert ilyenkor még meg akar jönni, próbálja a méh kilökni a picit.
2022. ápr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szedem a magneziumot vagy 5ot egy nap
2022. ápr. 23. 08:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6, ez netto baromság...


Kérdező, milyen magnéziumot szedsz, az mondjuk azért nem mindegy

2022. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Magnerot
2022. ápr. 23. 09:12
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy próbálja kilökni a méh, ha nincs semmi gond. Puffad az ember, nyúlnak a szalagok..stb..
2022. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!