Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 20-on éves fiatal srác vagyok....

20-on éves fiatal srác vagyok.Visszajelzések alapján jóképű,nagyon vicces.Anyagilag sikeres,fizikailag erős vagyok és az önbizalmam is rendben van.Viszont van 1 dolog az életemben amit nem tudok leküzdeni mégpedig a kis pénisz méretem.?

Figyelt kérdés

11-12 cm hosszu 4 cm vastag.Tudom most lesznek akik leírják hogy nem a méret a lényeg és akik szerint kicsi.Ezen változtatni nemtudok ezt már felfogtam de mégis szorongok tőle és meghátrálok a kapcsolattól.Kérdésem igazábol nőkhöz mit tennél ha a srác bejön randizgatok szinpatikus..és mikor odakerülne a sor szembesülnél hogy...Férfi társaimhoz pedig akiket a jóisten ilyen s hasonló szerszámmal áldott meg hogyan tudtatok túllépni,kizárni a fejetekből a gondolatokat?

Azt hozzátenném hogy nem iszom/discózom,nagyon romantikus alkat vagyok és szűz(mindig kihátráltam)

Csak őszintén



2022. jún. 15. 11:38
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Ha anyagilag sikeres vagy,akkor a ribiket nem zavarja a kis kukacod.
2022. jún. 15. 11:46
 2/28 A kérdező kommentje:
Ezt jól látod gond csak annyi hogy társra/szerelemre vágyom
2022. jún. 15. 11:48
 3/28 anonim válasza:
Engem nem zavarna, nem tántorítana el. A lényeg hogy milyen lenne a szex. Nekem egy "átlagos" méretű pénisz már fájdalmat tud okozni, nagyon óvatoskodni kell vele, igazából egy kisebb pénisszel rendelkező partnernek még örülnék is, legalábbis kíváncsi lennék milyen élményt tud nyújtani.
2022. jún. 15. 11:51
 4/28 anonim válasza:

Szerintem ez nem gond. Főleg, ha normális kapcsolatot keresel.

Nem annyira gyakori, hogy valaki kifejezetten a nagy szerszámért van oda. (Persze itt vannak bőven, de gondolom, a nagy részük férfi :D)

Sőt, sokaknak a nagy már fáj, vagy sokkal kevesebb pozíció kellemes.

És tényleg az a legfontosabb, hogy tudja-e valaki használni. Meg persze mást is. Sok férfi alap dolgokkal nincs tisztában, hogy mi micsoda egy nőn, pl. csikló. Szóval a méreted csak egy dolog a sok közül.

2022. jún. 15. 12:21
 5/28 anonim válasza:

Èn is ilyen vagyok amilyen te. Annyi a különbsèg, hogy 14cm.

Az a 2 cm kb semmi. Több barátnőm is volt ès mindegyik akarta mèg sokszor, tehát gondolom jó volt. Meg hát nyilván jó volt. 😂

Nincs azzal baj, csak legyen önbizalmad akkor is. Ha szexre kerül a sor, akkor nem a mèrettel lesz problèmád, hanem azzal, hogy fel fog e állni. Stresszes helyzetekben vagy ha izgul az ember nem mindig működik. Na az cikibb. Ha forró a hangulat köztetek, akkor csak sodródj az árral. Úgyis lefekszik veled. A többin meg ráèrsz gondolkodni utána. Ne zavarjon a mèret. Sokan akiknek nagy farkuk van annyira elvannak szállva maguktól, hogy mindent arra tesznek fel. Nem akarnak okosabbak sikeresebbek lenni, hogy csajt szerezzenek. Csak azt hangoztatják nekik mekkora meg ilyesmi. Sokkal nagyobb előny ha átlagos vagy, ès mellette minden szuper.

2022. jún. 15. 12:21
 6/28 anonim válasza:

Engem szerencsére 18assal áldott meg a sors. Én úgy gondolom hogyha szeretsz valakit, akkor eltudod fogadni azt is ha van valami KIS (kacagok.. bocsi) dolog ami TALÁN zavaró tényező lehet.

Szerintem ne gondold túl. Bátran vállald fel, nem a világvége. Ha tényleg szeret, egyáltalán nem fogja érdekelni.


27/F

2022. jún. 15. 12:32
 7/28 A kérdező kommentje:

5-ös.Ha tudnád hogy azzal a 14 esel mekkora királynak érezném magam🤣Igazábol nemtudom mitől parázok mert nem tudna semmilyen nő összetörni talán csak akkor fájna az elutasítás ha szerelmes lennék és ő nevetne ki

6-os csak őszintén néha énis kiröhögöm magam🙃

Egyébként véleményetek szerint valami tényleg normális talán még kezdő nem extra prosti segíthet tanulni/leküzdeni a feszültséget?

2022. jún. 15. 12:39
 8/28 anonim válasza:
Szerintem a feszültség minden új lánynál előfog jönni, így nem érdemes prostihoz menni. Inkább csak megkell szoknod a dolgot hogy nem parázol rá. Illetve ha még szűz vagy, én nem úgy kezdeném hogy elmegyek egy prostihoz akin már egy rakat ember átment, és valamelyik tuti adott neki hpvt, vagy bármilyen nemibetegséget. Gumi ide vagy oda.
2022. jún. 15. 12:49
 9/28 Camorri válasza:

Hali, én az átlagon felüli (15ös) mérettel rendelekezem. És a fogadtatása vegyes volt nálam. Volt akinek ez volt a megfelelő méret, és kifejezetten ezért kedvelt, volt akit nem érdekelt és volt akinek túl nagy volt.

Bevallom kissé irigyellek Téged, mert nekem meg pont az a félelmem van, hogy túl nagy.

De ne görcsölj rajta sokat! Próbáld ki, használd. Lesznek olyan lányok akiknek kevés lesz? Tutira! De akkor Ő nem az igazi számodra.

Tényleg ne félj, és vágj bele a dolgokba. Aztán majd alakul minden is.

Attól meg nem kell félned hogy ha valakibe beleszeretsz akkor a péniszed miatt fog otthagyni. Mert ha meg is történik, akkor sosem szeretett igazán. (Példának okáért, nálam az a hölgy aki túl nagynak találta, sem szakított csak emiatt, ebből kifolyólag ugyan ez igaz lesz rád is csak ugye a másik oldalról).


És még egy gondolat: ne menj prostihoz! Semmi értelme sincs. Ha szerelemre vágysz, nem csak puszta szexre, akkor inkább legközelebb ne hátrálj ki egy kapcsolatból, és hagyd hogy történjenek a dolgok.

2022. jún. 15. 12:57
 10/28 anonim válasza:
#9 a 15 nem is átlag feletti.
2022. jún. 15. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!