Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sikertelenség után mennyire...

Sikertelenség után mennyire van rendben mások után nézni?

Figyelt kérdés

Mármint lényegében szerintem megtehetném, de nem tudom mennyire van rendben. A másik fél (lány) utasított el, nem én őt. A dolgot "picit" bonyolítja a tény, hogy "örökbarik"... És nem tudom ez így a másikkal szemben mennyire durva. Mégiscsak szerettem egy időben.


Magányosan halok meg :D


2020. jún. 19. 01:21
 1/7 anonim válasza:
Egykori szerelmed legjobb barátnőjét ne, hidd el... Ne..
2020. jún. 19. 01:31
 2/7 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd? :|
2020. jún. 19. 01:36
 3/7 anonim válasza:
Semennyire nem durva. Jártál egyáltalán az első lánnyal, vagy csak bepróbálkoztál és elutasított? Nyilván ha már másnap próbálkozol a másiknál, akkor komolytalannak tűnsz, de hosszabb idő után már nem.
2020. jún. 19. 01:50
 4/7 anonim válasza:

1. vagyok:

Nos szerintem, ha volt az egyik lány, tudta, hogy szereted, viszont ugye úgy alakult, hogy nem lett semmi, akkor ha utána a barátnőjénél próbálkozol, az.. hogy is mondjam.. hát nem tudok rá kifejezést..


Szóval egyszerűen nem feltétlen szabad.. szerintem, de max ha sok idő telt el, akkor talán rendben van

2020. jún. 19. 08:56
 5/7 anonim válasza:

Ti mit olvastok?

Egy lányról van szó aki el utasította, azzal hogy legyünk barátok. Ezek után nyugodtan keress mást, ebből soha semmi nem lesz, az örökbarit is csak azért mondta hogy ne sértsen meg, ő nem a barátod.

2020. jún. 19. 12:31
 6/7 anonim válasza:
nyugodtan
2020. jún. 19. 17:12
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 Jól olvasták, és te rosszul...
2020. jún. 19. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!