Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Történt veletek ilyen szituáció?

Történt veletek ilyen szituáció?

Figyelt kérdés

Mondjuk lepattintottátok az egyik srácot valami miatt mert nem volt szimpatikus,esetleg még bunkók is voltatok és gonoszak. De a srác talált tőletek sokkal jobbat. Volt bennetek valami fura érzés? A nők ugye végig mérik a konkurenciát és irígységből még kritizálják is.


Velem megtörtént ilyen és nagyon jó érzés volt,hogy találtam jobbat annál a nőnél aki csak bolondítani akart :D látni a szemében a meglepődést és azt ahogy végig méri a másik nőt.



2022. jún. 22. 20:09
 1/6 anonim válasza:
Van ilyen hogy vissza nyalik a fagyi.
2022. jún. 22. 20:17
 2/6 anonim válasza:

"A nők ugye végig mérik a konkurenciát és irígységből még kritizálják is."

Tipikus férfi gondolkodás, amely azt hiszi, hogy a nők valami egysejtű lények akik csak versenyeznek egymással és pletykálkodnak egymás háta mögött.


NEM, Pistike, ha téged elutasítottak, akkor annak jó oka van. ÉS senki, ismétlem SENKI nem fog utánad sóvárogni csak azért mert nálamnál "jobb" csajt össze tudtál szedni. Sőt, inkább sajnáljuk azt a nőt, hogy veled van.

Viszont képzeld, középiskola után a nők nagyon sokat javítanak az önbizalmukon, amiért kikerülnek a toxikus közegből. Felnőtt nők körében az általad leírt irigység sokkal inkább átváltozik egy womanpower-be, ahol egymást támogatjuk.


A sztorid ha igaz, akkor elárulom: a nő azért lepődött meg, mert volt olyan szegény pára aki beérte veled, nem azért mert olyan jó pasi lennél.

2022. jún. 23. 06:35
 3/6 A kérdező kommentje:

Womanpower :D


Még leírni sem esik jól amit akarok :D De tapasztalat alapján nem teljesen igaz amit leírtál.

2022. jún. 23. 07:15
 4/6 anonim válasza:

"Felnőtt nők körében az általad leírt irigység sokkal inkább átváltozik egy womanpower-be, ahol egymást támogatjuk."

Mint felnőtt, férjezett nő írom: Támogatás. Az. Vagy inkább meg tudnátok egymást fojtani egy kanál vízben, ha a másiknak egy kicsivel jobb pasija van, vagy van pasija, nektek meg nincs.

Nem támogatás van, hanem inkább fúrás, alácseszés, kib@szás.

2022. jún. 23. 13:09
 5/6 anonim válasza:

Azért lepődött meg, mert azt várta, hogy majd epekedsz és tepersz utána, ehelyett te becsajoztál.

Szimplán sérti a büszkeségét, hogy mást kerestél helyette.

2022. jún. 23. 13:11
 6/6 anonim válasza:
Ja van ilyen én is kiélveztem ezt majd megette az ideg hogy milyen csajt szedtem össze utánna még ő írogatott hogy megbeszélhetjük nem úgy gondolta hát elküldtem bánatba utánna
2022. jún. 23. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!