Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Lenne kedvedek olyan...

Lányok! Lenne kedvedek olyan sráccal ismerkedni, aki francia bugyit hord? 20/F

Figyelt kérdés
Igen, szeretem a francia bugyit, szerintem kényelmes hordani.

2022. jún. 24. 01:30
1 2
 1/15 anonim válasza:

Az alul lyukas csipkés randibugyit nem is szereted?

Mert akkor érdekelnél.

Sanyi 48F

2022. jún. 24. 01:50
 2/15 anonim válasza:

mé nem jó a boxer? istenem O,o

én hülye vagyok, de boldog attól mert nem én vagyok az első :'D

2022. jún. 24. 03:19
 3/15 anonim válasza:
Nincs mindjárt puncid is? csak hogy a franci bugyi ne érezze magát unalmasan rajtad
2022. jún. 24. 07:10
 4/15 anonim válasza:
Kizáró ok, a lányok 99% menekülne amikor lekerül a nacid. Miért nem jó a boxer?
2022. jún. 24. 08:44
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem kényelmes, nagy méretet hordok, így nem vág be és jobban szellőzik, mint a boxer.
2022. jún. 24. 08:52
 6/15 anonim válasza:
tényleg kényelmes lehet a harminchat fokban egy műszálas bugyi...jól beposhad a pöpösöd.
2022. jún. 24. 11:03
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem poshad be, erre odafigyelek, igényes vagyok ebből a szempontból a szellőzés miatt nem poshad és jó minőségűt hordok, meg használok hintőport is, abból is a jobb minőségűt ami nem szívja be magába a nedvességet.
2022. jún. 24. 11:21
 8/15 anonim válasza:
De miért jobb, mint a közönséges férfiaknak szánt alsóneműk? Képtelen vagyok arra, hogy megértsem.
2022. jún. 24. 11:48
 9/15 anonim válasza:

Hiába írod, hogy nagy méretet hordasz, teljesn más a kialakítás. Én is hordok(csak én nő vagyok:D) nem tudom elképzelni, hogy egy pasinak hogy leht jó még akkor is, ha nagyobb a méret. Az tuti, hogy nem nagyon találsz majd lányt akit nem akaszt ki a dolog

A hintőporra: baromi zavaró lehet, ha elkap a szenvedély és hintőporos vagy azért meg kell mosnod magadat, nem egészséges ha valamilyen úton(itt mindenkinek a képzeletére bízom, hogy mi történik) bekerül az ember szerveztébe

2022. jún. 24. 12:28
 10/15 anonim válasza:
Én házas vagyok, de őszintén szólva engem nem igazán érdekelnek az ilyen dolgok, szóval biztosan fogsz találni olyat, akit ez nem zavar.
2022. jún. 24. 14:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!