Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak! Társkereső oldalakon...

Férfiak! Társkereső oldalakon és személyes ismerkedés ill. induló kapcsi elején miért hazudjátok magatokat fényesebbnek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 21:39
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Miért általánosítasz? Én például sose tettem ilyet.
2022. jún. 25. 21:39
 2/21 anonim válasza:
Ebből a kérdésből kiderült hogy csak is a gonosz férfiak csinálnak ilyet :D
2022. jún. 25. 21:40
 3/21 anonim válasza:
A nők ugyanezt csinálják!
2022. jún. 25. 21:41
 4/21 anonim válasza:

Ez nem férfi és nő függő hanem emberfüggő.

Pont ugyan úgy mint ahogy vannak férfiak és nők között is pont ugyan úgy általánosítanak mint te.

2022. jún. 25. 21:44
 5/21 anonim válasza:

Ahogyan előttem is írják, ez mindkét nemre egyformán igaz.

Nyilván igyekszik mindenki a lehető legjobb oldalát mutatni egy ismerkedés során, hiszen az a célja, hogy felkeltse a másik ember érdeklődését. Túlzásba persze nem érdemes esni, de szerintem ez így teljesen természetes dolog.

Én sem szeretnék egy olyan lánnyal kezdeni, aki már az ismerkedés legelején rossz színben tünteti fel magát.

2022. jún. 25. 21:48
 6/21 anonim válasza:
Nem szokásom.
2022. jún. 25. 22:08
 7/21 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem minden férfira értettem, csak arra aki csinálja.

Egy oélda, azt hazudja vállalkozása van, sok pénze, olyan sportokat nevez meg h űz, amiről se fotó s kiderül h nem is... Nem dohányzi,

de azért kiderül h dehogynem...Majd kifaggatják az ellenkezőnemet h mit szeretnek s megjátszák h ők olyanok. De persze kiderül h nem igazán.. Ezek mire jók?

2022. jún. 25. 22:32
 8/21 anonim válasza:
#7 Semmire. Nem gondolnak bele hogy úgyis kiderül vagy csak addig akarják a nőt beetetni amíg nem sikerül megfektetni.
2022. jún. 26. 01:05
 9/21 anonim válasza:

Mert szeretne mindent bevetni azért, hogy meghódítsa (vagy.. sokszor inkább csak hogy ágyba vigye) a kiszemeltjét.


Ehhez persze az értelmes emberek tudják, hogy nem ajánlott hazudni, mert előbb-utóbb úgyis minden kiderül, akkor pedig borítékolható, hogy a kamuzás nagyobb hátrányt jelentett, mint az esetlegesen kevésbé vonzó igazság.

Sokan ezek azzal hitegetik magukat, hogy majd úgyis elnézi nekik, mert addigra már fülig szerelmes lesz a csaj. Talán néha ritkán ez be is jön, de sokkal többször van, hogy kifejezett hátrányt jelent. De egy ilyen egybites ember nem fog észérvekben gondolkodni.

2022. jún. 26. 01:41
 10/21 anonim válasza:

Ez mindket nemre igaz.

Mindenki probal jo dolgokat mondani magarol. Ha azzal kezded a randit hogy nem szeretsz rendet tartani magad korul mert nem erdekel es vannak alkohol problemaid is akkor az fog a nonek/ferfinak imponalni. Inkabb az ember a pozitivat mondja el magarol pl hogy szeret fozni vagy peldaul hogy allatbarat.

2022. jún. 26. 03:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!