Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak! Társkereső oldalakon...

Férfiak! Társkereső oldalakon és személyes ismerkedés ill. induló kapcsi elején miért hazudjátok magatokat fényesebbnek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 21:39
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
#7 "ezek mire jók?" A nők megszerzésére jók. Sajnos a nők többsége ahogyan én vettem észre, a kapcsolat elején a szép szavakba lesznek szerelmesek. Egy teljesen őszinte srác hátrányból indul. Ezt a fajta viselkedést ti harcoltátok ki.
2022. jún. 26. 07:30
 12/21 anonim válasza:
Nem szokásom hazudni nagyzolni. Magamat adom, de ez késöbb ugy is kiderülne F
2022. jún. 26. 09:29
 13/21 A kérdező kommentje:
9-es! Igen, igazad van. Utána meg csodálkoznak ha nem bízol bennük és nemtudod elfogadni. Én nem szeretem a hazugságot, ha pedig kiderül azaz ember elásta magát előttem. Nem az a baj ahogy élnek hanem h hazugsággal félre akarnak vezetni. Ami szerintem gyenge jellemű....
2022. jún. 26. 10:04
 14/21 anonim válasza:
Én sosem hazudok magamról, tudom mennyire sokat érek és ha sportról van szó, akkor meg ha kerékpározom, nem szoktam magamat fotózni, se megállni egy képre, mert tekerek és nem túrázok akkor :D
2022. jún. 26. 16:48
 15/21 anonim válasza:

Azert van mert senki nem kot kompromisszumot.


Ha valaki leirja az igazat, nem sportolok kocsmaba jarok, eleve elvagja magat hatranyba hozza magat pedig lehet jobb ember mint aki azt hazudja o a mintaferfi

2022. jún. 26. 17:43
 16/21 A kérdező kommentje:

Csak ez helytelen dolog olyanokkal szemben, akik nem erre vágynak.

Az én életem első és remélem utolsó története ami ilyen volt:

40 évhez közeli személyről van szó... 1,5 hónapot telefonon beszélgettünk(már itt is fura volt, próbáltam ezért lerázni, de túl kitartó volt, ami tetszett), majd ezután 4,5 hónapot voltunk együtt.

Kezdésnek olyanban hazudott amit közöltem már az elején vele h nekem nem fér bele. Pár hétre rá elmondta h hazudott. Indok h másként nem álltam volna szóba vele.

Aztán jöttek az újjabb hazugságok, pl. h az exével muszály tartania a kapcsolatot mert a kutyáját közösen nevelték. Néztem mi van, ennyire hülyének néz. Erre kiderült h a kisebb válalkozása az ex neve alatt fut.

Aztán jött az újjab hazugság kiderülése, h minden függő.

Azt hazudta gyomor problémái vannak, láttam orvosi papírt amin étel allergiára gyanakszanak, azaz nemtudják mi baja van. Na így hogy főzz jókat 🤷‍♀️ Azt elfelejtette mondani nekik és nekem is h fűvezik, van h túlzásba viszi és hány, ami kiderült...

S újjabb, újjabb....

Annyira hülyének nézett csak nem árultam el h szemem van látok és ebben a helyzetben nem tudok megnyílni sem megmutatni magam, max bólogatok had higyjen azt amit akar.... , mindig villogni akart valamivel, ami nekem versengésnek számít, de sose lepődtem meg(kivágott elém csomó pénzt h számoljam meg, majd döbbenettel rávágta h nem először számolok pénzt... Vittem 2szer a kocsimmal, döbbenten megjegyezte, h én magabiztosan vezetek... Autóval rajoskodott és ki volt akadva h nem féltem stb... ).

Azt mondta vállalkozó, alkalmazott volt meg egy Kata.

Azt mondta nem dohányzik, hol cigizik hol fűvezik.

Azt mondta mennyi helyen járt külföldön de egy fotót nem láttam.

Azt mondta nőkkel nem agresszív. Az exével egy telefon beszélgetésükben úgy üvöltött egy hivatalos ügy sikertelensége miatt, amiről nem az ex tehetett, mint egy nem normális. Még jó h nem agresszívoskodik...

Velem nem volt az, volt h emelkedett a hangja de gyorsan lenyelte.

Egyik pillanatban azt mondta csalja a párjait, másikban nem, egyik pillanatban kapcsolat és sexfüggő, másikban az ellenkezőjét, bár az utóbbit nem lehetett észlelni. Sok más témában is.

Máris gyereket akart, eszébe se jutott h nem vagyok buta, szoros kapcsi nélkül kis ismerettséggel, őszintetlenségben biztos nem kell, védekeztem, de nem tudta. Ha már így állt hozzám, akkor én miért tegyek másként. Kíváncsi voltam mikor hagyja abba s jön rá h velem ezt nem kell tenni, vagy ha ezt szereti akkor menjen a pcs. - be.

Ha valamiben kudarcot vallott persze én voltam a hibás, magába nem nézett. Össze vissza beszélt.

Volt h szakítottunk s nagyon gyerekesen viselkedett(tiltás de telón zaklatás stb..), aztán azt se tudta mit csináljon velem s béke.

Már ott tartottam h nem nagyon akartam sem telón, sem személyesen beszélni, sem menni vele bárhova is, mert nem vagyok kíváncsi újjabb hazugságra, össze visszaságra, mert kezdett összekavarni. Gyorsan el is távolodtam tőle, unalmas lett számomra ezaz egész. Sok új dolgot is tanultam tőle, volt h segített nekem ennyiért megérte.

Aztán kiderült h mellettem összeszedett egy "purdéjt", de nemtudta h tudom. Na mondom most jött el az én időm, most kell pattanom kamu dumával, legalább békén hagy.Persze az lett a válasz egyik pillanatban h 2 hét múlva meg fogom bánni, a másikban h biztos h ezt akarom, a harmadikban h őt még nem dobta senki. Mondtam neki akkor lefyeg úgy h ő dobott s pont. Majd az ő összevisszaságát tükröztem.

Nem értem ezeket az embereket, miért kell játszmázni, miért nem jobb őszintének lenni és szeretni és szeretve lenni... De ha már játsziznak miért nem naívakkal🤷‍♀️

Nemtudja, de nekem meg van mindenem, csak olyan kapcsolat hiányzott ami szeretetről szólt, nem ilyen álarcozásokról...

Az én szememben pont a hazudozás miatt lett nem kívánatos személy, ha őszinte lett volna biztos másként állok én is hozzá...

2022. jún. 26. 21:49
 17/21 anonim válasza:

Én veled értek egyet kérdező és sajnálom, hogy ilyen embert kaptál ki. Sosem játszmáztam, elmondtam az előnyeimet, a hibáiaimat is mindig a másiknak, mert iszonyat nehéz megjátszani magunkat.

És hasonlóan jártam én is anno egy lánnyal, mint te. Nekem a lány a súlyával is nagyot hazudott, meg azzal kapcsolatban is, hogy valóban mennyire intelligens. Egy teljesen más embert írt le, mint aki volt, így konkrétan úgy mentem randira, hogy úgy éreztem ez az a lány, akivel hosszú távra tervezhetek, szimpatikus, csinos is (jól photoshoppolt, meg tudta hogy kell pózolni), szóval mi többet kívánhatnék, gondoltam én. Aztán megláttam, majd amint élőben is beszélgettünk teljesen kiakadtam és inkább hazamenekültem.

2022. jún. 26. 22:02
 18/21 A kérdező kommentje:
Én nem akadtam ki, sőtt inkább ledöbbentem h ilyenek léteznek felnőttkorban, s mondjuk azt h cirkuszban voltam és lefigyeltem a bohócot, h máskor okosabb legyek 😃
2022. jún. 26. 22:08
 19/21 A kérdező kommentje:
Ja, s persze nekem így jobb. Azt mondta leszokott a drogokról. Többször volt olyan tünete h nagyon is nem szokott le. Csak azt hitte hülye vagyok és nem jövök rá 🙂
2022. jún. 26. 23:32
 20/21 anonim válasza:

Mindenki hazudik. Kiveve engem.


Amig nos voltam mindig kellett hazudni hogy a felesegem kedvebe jarkak, higy ne legyen vita, veszekedes magyarazkodas.

Aprosagokra kell gondolni.


A nok egyszeruen kikenyszeritik a pasikbol.


Dragam ugye szeretsz kirandulni, szereted a komolyzenet, ugye szimpatikus az anyukam rokonom barataim, ugye te is romantikus vagy, ugye te nem fogsz soha tobbet elmenni kocsmazni a haverjaiddal, ugye elottem max 1 vagy ket baratnod volt, esatobbi esatobbi esatobbi minden nap mas marhasag.

A pasi meg persze dragam hogyne igen, hazudik kicsiket hogy beke legyen meg dugas…

Aztan azt veszi eszre h minden kis apro hazugsagot ket kucsivel nagyobb hazugsaggal kell megtamogatni es ebbol a spiralbol nincs menekves….


Tetszikerteni?


Nem fog kelleni 5 evvel vagy 5 kiloval tobb pasi mert ti EL AKARJATOK hinni a hazugsagot..es a hazudozo szepfiu kell mert sz olyan szexi.


Amiota elvaltam nem hazudok. Kocsmazok, cigizek, perverz vagyok… nincs is allando csajom neha puncsrol lovok vkit.

Ennyi

2022. jún. 27. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!