Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megtetszett egy lány és...

Phep kérdése:

Megtetszett egy lány és bejelöltem facebookon viszont ő még nem jelölt vissza vagy nem jövök be neki vagy nem ismer fel mert csak néhány napig pillanthattunk egymásra egy kirándulás alkalmával. Szerintetek írjak rá?

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 14:35
 1/5 anonim válasza:
Ha egy számomra idegen bejelöl, akkor nem szoktam rá reagálni. Szerintem írj neki, hogy honnan ismered.
2022. júl. 10. 14:43
 2/5 anonim válasza:
Szerintem, ha ő is hasonlóan érezne, mint te, visszajelölt volna, mivel megismer. Szóval én azt mondanám, inkább ne zaklasd.
2022. júl. 10. 16:09
 3/5 anonim válasza:
Saját tapasztalat alapján a 2-es válaszoló állítása a valószínűbb.
2022. júl. 10. 22:10
 4/5 anonim válasza:

3-as vagyok, csak egy kis kiegészítés. Te egy szívdöglesztő srác/férfi vagy, aki után megfordulnak a nők? Tettél olyan hatást erre a lányra, láttad azt, hogy bámult, elpirult, elmosolyodott, zavarba jött a szemkontaktus után?...


...vagy a fentiek nem igazak rád? Mert akkor te is csak egy vagy neki a sok közül és lehet nem is emlékszik rád emiatt. Viszont a jó hír, hogy felkeltheted az érdeklődését, de legalább személyesen tedd ezt.

2022. júl. 10. 22:18
 5/5 anonim válasza:

Akkor most egy másik vélemény: én például kb 2-3 hetente megyek fel facebookra, akkor is csak kb 2 percre. Lehet a lány is csak ritkán nézi :)

El

2022. júl. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!