Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék itt egy 20 körüli...

Szeretnék itt egy 20 körüli lánnyal ismerkedni, aki hisz a tiszta szerelemben, aki az élete párját keresi ilyen fiatalon, akivel megélhetjük a gyógyító a szeretetet minden pillanatban?

Figyelt kérdés
Nem árulok zsákbamacskát az VÉGTELEN %
2022. júl. 14. 03:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mindenható Isten, kérlek hallgasd meg ezt az imát. Ahogyan Te vagy az első a mennyei szívemben, elmémben és lelkemben, úgy kívánok társat a földi szívemnek, elmémnek és lényemnek. Vezess engem ahhoz a társhoz, akiről tudod, hogy számomra tökéletes. Segíts, hogy hitem erős legyen az első találkozásunkig és azután. Mutasd meg nekem, hogyan válhatok szeretetre méltó társsá. Aztán vezess engem kapcsolatunk minden szakaszában, ahogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz, úgy érhessünk egyre közelebb Hozzád a Szeretetben, az Örömben és a Hitben. Köszönöm, Istenem, hogy meghallgatod imámat. Ámen!
2022. júl. 14. 03:14
 2/20 anonim válasza:
Bruhh 💀💀
2022. júl. 14. 05:18
 3/20 anonim válasza:
Te amúgy nyugdíjas vagy, vagy így milyen bajod van?
2022. júl. 14. 05:19
 4/20 anonim válasza:
:)))))))
2022. júl. 14. 08:34
 5/20 anonim válasza:

Mi a faszxddd

Tesó, a 0.5albán nem üt ki így

2022. júl. 14. 10:17
 6/20 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de Isten általában pont az ellenkezősét teljesíti,mint amit kérünk tőle.

Magam életéből mondva, egy rossz,önző feleséget adott.Elváltunk.Utána pedig aki jött, és igazán úgy szerettük egymást,mint egész életemben vártam,azt is elvette tőlem és más férfi karjaiba lökte.

Nekem pedig sivár magányos és egyre reménytelenebb életet adott.

Hát, köszönet érte.....nem ezt érdemeltem, és mivel sokunkkal elbánik az élet,sokan nem ezt érdemeltük.

Semmit nem kérek már se imában,se egyéb módon - nem érdemes.

2022. júl. 14. 10:19
 7/20 anonim válasza:
Hú komám nagy fába vágtad a fejszédet. Hajrá!
2022. júl. 14. 10:52
 8/20 anonim válasza:

Gyermekem, a Mennyekből szólok hozzád.

Menj el a Hit Gyülekezetébe minden vasárnap. A lelki társad megleled a 14. alkalommal, ott fog várni téged a recepció és a ruhatár közti kis folyosón.

Ahhoz, hogy boldogságotok örökkévaló legyen, a találkozásotok után is minden lehetséges alkalommal el kell mennetek együtt a Hit Gyülekezetébe!

Az első alkalom ingyenes!

2022. júl. 14. 11:02
 9/20 anonim válasza:

Egyszer, egy egyetemi bulin Cataflamra ittam Koccintóst, meg Finlandia vodkát.

Na, utána én is hasonlóan néztem ki.

2022. júl. 14. 11:07
 10/20 anonim válasza:
Le kell szokni a drogokról, de az adagot mindenképpen csökkentsd.
2022. júl. 14. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!