Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretnék itt egy 20 körüli...

Szeretnék itt egy 20 körüli lánnyal ismerkedni, aki hisz a tiszta szerelemben, aki az élete párját keresi ilyen fiatalon, akivel megélhetjük a gyógyító a szeretetet minden pillanatban?

Figyelt kérdés
Nem árulok zsákbamacskát az VÉGTELEN %
2022. júl. 14. 03:04
1 2
 11/20 anonim válasza:
8))))))))))))
2022. júl. 14. 12:25
 12/20 anonim válasza:

Kérdező, a hatos baromságot ír, azt nyugodtan ignorálhatod.


De esetedben is furcsálom a dolgot. Miért írtál ki egy imát egy nyilvános kérdés alá? Amit imában kérsz, az csak Istenre és rád tartozik, nem kell belőle show-t csinálni. Vagy pont lelki maszturbáció volt ezzel a célod?


Hogy segítsek is neked (mert a kérdésed valójában nem is kérdés), a hit cselekedet nélkül halott. Nem elég ülnöd és várni, ismerkedj, lépj kapcsolatba emberekkel, beszélgess, akkor van esélyed párt találni.


Tudod, ez olyan, mint az ember esete, aki minden áldott nap imádkozott azért, hogy nyerjen a lottón, de a kért csoda csak nem jött. Isten meg nézett rá... legalább egy nyomoronc lottószelvényt vegyél már!


Érted a tanulságot. :)

2022. júl. 14. 12:38
 13/20 anonim válasza:
kérdező, te vagy troll vagy, vagy nagyon hülye. egyénként isten nem létezik
2022. júl. 14. 13:13
 14/20 anonim válasza:

Ez kb. olyan, mintha itt GYK-n keresnék egy fiatal Pamela Anderson-t. Persze biztos itt lesz és a sors egymásba sodor minket. Még véletlenül sem Instán lesz a milliónyi simp-jei körül, akik képesek az életüket adni egy használt bugyijáért...

Öcsém, ha te nem kamus vagy, akkor szállj le a fellegekből még mielőtt nem késő.

2022. júl. 14. 13:51
 15/20 A kérdező kommentje:

Érvénytelen tartalom ezek a hozzászólások.

Egytől egyig.

De ez az oldal erről híres.

Azért kíváncsi vagyok ki merne az utcán is így oltogatni.

Mert innen kevesen.

KÉRDÉS: A való életben is ilyenek vagytok?

2022. júl. 14. 22:13
 16/20 anonim válasza:

Mindenki hülye csak te vagy helikopter, mi? :D

Amúgy igen, én ilyen vagyok, ha valaki ennyire egy külön dimenzióban él, azzal tudatom mit gondolok.

2022. júl. 14. 22:18
 17/20 anonim válasza:

#15

Vigyázz kérdező mert a pokolra jutsz ha ilyeneket írsz!

2022. júl. 14. 22:26
 18/20 anonim válasza:
Én meg a kérdést (?) tekintem érvénytelennek.
2022. júl. 14. 22:30
 19/20 anonim válasza:
Nézd, ha én nő lennék és elolvasnám a kérdést, akkor bizony elrettennék még akkor is, ha megfelelek az elvárásoknak. A nőkkel ismerkedni kell és nem ilyen checkbox-szerű elvárások elé állítani őket. Szerintem ehhez még érned kell egy kicsit.
2022. júl. 14. 22:31
 20/20 anonim válasza:
Adtam tanácsot, erre beugatsz, Kérdező... akkor csináld magad, hajrá! :)
2022. júl. 14. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!