Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba (lány vagyok) és nem tudom mit csináljak, vagy nem tudom mit csinálok jól és mit nem. Nem akarom elrontani az első pillanatban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 14. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál sok infót, erre nem lehet mit írni. Ismered egyáltalán? Beszélgessetek kezdésnek.
2022. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak látásból ismered, vagy beszéltetek már egymással?
2022. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk még, látásból ismerem csak. De oké, akkor keresek olyan pillanatot, amikor tudunk beszélni. Köszi
2022. márc. 15. 06:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogad így, vagy sehogy. Miatta ne változtass semmin.:)
2022. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem mered megszólítani, akkor igyekezz sokat a szeme előtt lenni, és úgy viselkedni, hogy azt üzend neki, hogy várod, hogy megszólítson.


Pl. egyszer egy könyvtárban egy lány úgy érte el, hogy összeszedjem a bátorságomat és végre megszólítsam, hogy hosszasan tollászkodott a ruhatárnál, úgyhogy egymás mellé kerültünk és a korábbi szemezések után így meg mertem szólítani. Szóval kis metakommunikatív biztatás az nem árt.

Vagy csak mosolyogj rá, amikor szembejön, hátha veszi a lapot, hogy dolga van veled.


Illetve azon is múlik, hogy mennyire tetszel neki, meg ő mennyire bátor. DE egy nő vonzereje nem csak a testi adottságaiból áll, vannak nők akik sokkal vonzóbbak lennének, ha nem lennének olyan szigorúak magukkal kapcsolatban, mert akkor egy pozitívabb képet sugároznának magukról. Vannak gyönyörű nők, akiket mégsem szólít meg senki, mert túl komolynak, túl zárkózottnak tűnnek és ez felülírja a szépségüket.


Gondolj magadra úgy, mint egy kincsre, amiért a férfiak vetélkednek, és a szerinted méltó kaphat majd meg.


Elrontás: a kockázat adja az értékét. Biztos lesz, amit majd elrontasz, meg amit ő elront, de ezen nem múlik sok, ha amúgy kölcsönös a vonzalom köztetek! Szóval az elrontásra ne gondolj ennyire drámaian. Most tanulgatjátok ezt a párkapcsolatosdit, jó lesz, lesz benne nehézség,. tanultok belőle, lesz benne sok öröm, és valamennyi fájdalom is.


Hajrá!


49f

2022. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a fentiek tanácsát. Légy bátor!
2022. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, ha élőben nehezen megy az ismerkedés, akkor írj neki. Pl valami iskolai dolgot.
2022. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, ma úgy is már suli lesz, tudnánk már beszélni, igyekszek bátor lenni :)
2022. márc. 16. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!