Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elittárs.hu-n (férfiként)...

Elittárs.hu-n (férfiként) első körben egy mosoly küldése is elegendő kezdeményezésnek, vagy egy minimum két soros, rövid levél is elvárható volna?

Figyelt kérdés
Ha csak egy mosolyt küldök, az illet az adatlapom megtekintése után még mindig eldöntheti magában, hogy szimpatikusnak talál-e, vagy sem. Első körben tehát ennyi is elég volna, vagy egy minimum pár soros bemutatkozó levél is elvárható lenne?

2022. júl. 21. 11:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nőfüggő. Én először úgy voltam vele, hogy a mosoly olyan, mint tinderen a jobbra húzás. De ha valakire ráírnak tizen, nem biztos, hogy bármit is foglalkozni fog a mosollyal. Többen írják is a profilukon, hogy egy mosollyal nem tudnak mit kezdeni, legalább két mondatot írj. De van, akinél működhet, persze utána ugyanúgy el kell kezdeni beszêlgetni.
2022. júl. 21. 11:09
 2/12 anonim válasza:

Figyelj. Elittárson nem sok nő van fent. Budapest környékén 20-35 korosztályban tavaly (tavaj ?) volt fent vagy 200-250 nő, aki talán valamennyire aktív volt. Ugyebár neki is előfizetőnek kell lennie, hogy tudjon kommunikálni. Aki tetszett, kapott egy mosolyt, 20-30% visszamosolygott. Indulhat a beszélgetés, mondjuk 10 nővel sikerült túljutni az első üzenetváltáson. Végül lett egy darab személyes találkozó ("randi", bár inkább interjúra hasonlított), bár többel is megbeszéltem, csak persze lemondták. Még jó hogy nem utólag tájékoztattak...

Na ezt a mennyiséget 3-4 hét alatt sikerült ledarálnom, aztán már csak a nem előfizető/magukat törölni elfelejtők maradtak. Szóval eszedbe ne jusson 1 hónapnál hosszabb időre előfizetni! Amúgy válaszd a leghosszabb előfizetést, aminek a havidíja a legalacsonyabb, nem fogják behajtani rajtad a maradékot. Egy ideig fenyegetnek, oszt jónapot.


A kérdésre válaszolva pedig szerintem nyugodtan használd a mosoly funkciót. Lehet elveszítesz ezzel 1-2 potenciális jelöltet (többet biztosan nem), de egyszerűen nem éri meg a fáradozást, hogy mindenkinek írj valami egyedit. A sablon üzenet meg olyan, mint a mosolyküldés. Vagy ha nagyon akarod, akkor küldj valami jópofa mémet, de csak ha amúgy is ilyen vicces fiúka vagy.

2022. júl. 21. 11:26
 3/12 anonim válasza:
Az ilyen mosoly, lájk, megbökés és ehhez hasonló funkciók semmire nem jók. Évekig társkeresőztem, de ezekre sosem regáltam semmit. Nem is nagyon lehet lehet mit. Kb pont annyi, mint amikor az utcán rámosolyogsz egy nőre. Lesz belőle kapcsolat, vagy akár beszélgetés? Nem. Ha ismerkedni akarsz, vedd a fáradságot legalább arra, hogy írsz az illetőnek egy 2-3 mondatos levelet.
2022. júl. 21. 12:15
 4/12 anonim válasza:

#3 Ez az elittárson felkapott funkció. Rámosolyogsz, visszamosolyogsz aztán ráírsz. Előszűrés, hatékonyságnövelés. Nálam működött.

Ha arra nem képes, hogy rákattintson ő is a mosoly gombra, mit vársz, szerinted érdekled? Ha tetszel neki, nem fog ilyen apróság miatt diszkriminálni. Ha nem tetszel neki, akkor meg is feszülhetsz, akkor sem lesz vele semmi.

2022. júl. 21. 12:39
 5/12 anonim válasza:
Jajj kamu egy oldal csak arra megy rà hogy befizess utàna meg semmi sem történik 😁 De sok sikert lehet valakinek összejött az esélyt megkell adni
2022. júl. 21. 18:48
 6/12 anonim válasza:
Én azt hiszem, hogy többet írnék. Megírnék, kiötölnék egy frappáns + elegáns szöveget, ami még közben kedves, szerethető is, barátságosság árad belőle, kedvesség, figyelmesség, pl hogy ,,ha gondolod, írj, vagy nemtom, ez pl jó-e, de hogy szal kedves legyen. Ja de mondjuk nem ismerem ezeket az oldalakat. Ha ez valami speckó mosolyküldési funkció, akkor nemtom. XD
2022. júl. 21. 19:46
 7/12 anonim válasza:

Szerintem a mosoly teljesen elegendő. Ezzel jelzed, hogy érdekled, ha a másik is szimpatikusnak talál, akkor pedig ugyanúgy nyom egy mosolyt. Innentől lehet beszélgetni, mert már van miért. Legalábbis én így gondoltam akkor is, amikor fent voltam.

Elsőtalálkozáson is van ilyen funkció, csak ott szimpatikusnak jelölöd és kész. Szerintem ez rendben van. Épp elég egy kedves gesztus, nem kell többsoros üzenet, minek? De mondjuk én várok sokat, egy szia is elég, a lényeg, hogy a pasi kezdeményezzen kicsit és kész. :)

(Ha valaki még mindig ott tart, hogy egy kész levél kell neki ahhoz, hogy egyáltalán rád nézzen vagy megfontolja, akkor csak egy beképzelt drámakirálynő. Szerintem.)

33 Nő

2022. júl. 21. 21:48
 8/12 anonim válasza:
Biztos, hogy első körben a pár mondatos bemutatkozónak válaszolnék. Ha olyan lusta, hogy még ennyit sem tud írni ha igazán tetszik neki valaki, az vagy fantáziátlan vagy kényelmes. Egyik se nyerő. Akkor már írjon sablon szöveget, az is jobb.
2022. júl. 22. 07:07
 9/12 anonim válasza:

#9 Nem tudom voltál-e fent társkeresőn, de a dolgok nem így működnek.

Ha látnád, hogy egy teljesen átlagos nő mennyi üzenetet kap egy ilyen helyen, akkor tudnád, hogy naponta több tucat férfi közt válogathat. Namost a nők hülyék lennének ebből nem azt az 1-2 embert kiválasztani, aki nekik tetszik és ezt elsősorban a fényképek alapján teszik.

Ez a sokéves társkeresőzős tapasztalatom, továbbá a netes szakirodalom is ezt írja.


Szóval kedves #8, férfi részről az egyetlen ésszerű megoldás a sablonlevél küldése lenne, ami viszont pont annyira lusta dolog, mintha megnyomná azt a bizonyos mosolyküldés gombot.

2022. júl. 22. 08:07
 10/12 anonim válasza:

Ezeken az oldalakon mindig ugyanazok vannak fent, először azt gondoltam persze, elfelejtette törölni magát, utána látom hogy aktív még 4-5 év elteltével is. Beteg, nagyon beteg emberek vannak. Én meg megintcsak nem vagyok normális hogy még mindig fel fel nézegetek ilyen oldalakra.

Egyszerűen nem tudok 30 éves férfiként hol ismerkedni, mindenki olyan nagyképű a való életben is, ezeken az oldalakon meg valóságos tündérkirálykisasszony.

Egyébként lehet mosolyt küldeni, aki akar ismerkedni a másikkal úgyis visszamosolyog, szerintem ez pszichológia, ha már a nők körében ennyire elterjedt hobbi pszichológusnak lenni, akkor akik kiírják hogy 1-2 mondatot írj mert a mosoly nem elég igazán felfoghatnák. Nem több ez egyszerű fellengzésnél, mintha többek lennének sokan a kezdeményezőnél.


Elkeserítő a felszínes nagyképű hozzáállás a nők körében. Kommunikálni nem tudnak, de a lenézés, egzisztencia megsemmisítés az nagyon megy. Így ne legyen önbizalomhiányos az ember. Felháborító.

2022. aug. 4. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!