Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok mennyire szeretnétek,...

Lányok mennyire szeretnétek, hogy egy fiú Facebook - on keresztül ismerkedne veletek? Hogyan szeretnétek, hogy írjon rátok ha ismerkedni szeretne veletek? Vagy lehet úgy mint egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Csak a véleményetek érdekelne. Köszönöm.

2022. júl. 30. 16:58
 1/9 anonim válasza:
Normálisan és érthetően. Kiborító amikor egy teljesen idegen odabök annyit, hogy szia, esetleg azt is mellé hogy mizu. A minimum, hogy elmondja, hogy ki ő, miert jelólt, mit szeretne. Nálam ha valaki ennyit nem képes megtenni, annak vissza sem írok.
2022. júl. 30. 17:09
 2/9 anonim válasza:
Én nem szeretném, hogy idegenek írjanak rám Facebookon; ott nem párkeresési szándékkal vagyok fenn.
2022. júl. 30. 17:18
 3/9 anonim válasza:

Fura, de facebookon nem annyira kedvelem ezt (ott közelebbi ismerőseim vannak). Főleg, hogy nem szokták mellé megírni, ki ő, hogy talált meg, milyen szándékkal - hanem sajnos tényleg mintha rég ismernénk egymást, csak annyit írnak, hogy - Szia! Micsi?/Mizu?

Instán speciel kevésbé zavar, de akkor is fontos nekem, hogy azért megírják, ki ő, és miért írt rám.


19/l

2022. júl. 30. 21:09
 4/9 anonim válasza:
Én régen facebookon még 2016 környékén próbáltam lányokkal ismerkedni de nem nagyon sikerült. Nem csak annyit írtam hogy szia mizu mégsem írtak vissza. Amelyik visszaírt azzal is csak 1-2 napon keresztül lehetett kommunikálni utána meg nem is írt.
2022. júl. 31. 08:29
 5/9 anonim válasza:
Társkeresőn sem fényesebb a helyzet pedig azok az oldalak még ha a facebook a privát szféra miatt nem is de azok kifejezetten ismerkedés céljából jöttek létre hogy 2 vadidegen ember ott megismerkedik, randi és több lesz, de sajnos nem így van.
2022. júl. 31. 08:30
 6/9 Deff válasza:
Mondjuk facen mit is vár bárki? Ott tényleg nem azért van fent senki hogy ráírjanak. Pláne ott miből ez tényleg weird hogy csak egy képet látsz róla kb. de ráírsz. Minek?
2022. szept. 4. 21:55
 7/9 anonim válasza:
Ha egy nagyon csinos lányt behívtak előttem orvosi rendelésre és így óhatatlanul tudom a nevet, belefér írni neki?
2022. szept. 17. 07:23
 8/9 anonim válasza:
Semennyire.
2022. szept. 17. 08:30
 9/9 anonim válasza:
7-es: az meg pláne nem fér bele neki! Az orvos egy bizalmi dolog, jobb lenne, ha nem is hangosan mondanák az emberek nevét. De hogy onnan keressen meg valaki... brrrr.
2022. szept. 17. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!