Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jóképű jó egzisztenciával...

Jóképű jó egzisztenciával rendelkező 20as éveiben járó férfinak van esélye olyan nőt megtartani(Kis átlag alatti pájszerral)akivel esetleg családotis alapíthat?Ne azt irjátok hogy pénzel lehet stb tisztában vagyok vele.

Figyelt kérdés
Vagy mindegyik előbb utóbb othagy emiatt?Mit tanácsolnátok?

2022. aug. 6. 19:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
Leírtam már egyszer egy hasonló kérdésnél, de leírom mégegyszer. Ha a mutatóujjamtól el tudok élvezni, akkor egy kicsi brétől is sikerülne. (Intimitás és szenvedély legyen, attól lesz jó a szex, nem a 30 centitől.) Nem fogom életem szerelmét egy ilyen jelentéktelen dolog miatt dobni.
2022. aug. 9. 21:59
 12/12 anonim válasza:
Semmit nem számít a "pájszer" mérete. A nő akkor marad veled, ha jól érzi magát melletted. Minden lehetőséged adott, van saját egzisztenciád, már csak egy megfelelő társ kell és egy kis bátorság.
2022. aug. 21. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!