Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Furcsa izlésem van párkapcsola...

TonyRedgrave kérdése:

Furcsa izlésem van párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni Transzokkal vagy Femboyokkal illetve Tomboyokkal.

Szeged 32F.



2022. aug. 8. 09:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Honnan tudjam?
2022. aug. 8. 10:17
 2/11 anonim válasza:
És ha igen, akkor nem fognak tetszeni? Szerintem van pár aranyos femboy, bár itthon még annyira nem láttam. L
2022. aug. 8. 11:06
 3/11 A kérdező kommentje:
2. De akkor is tetszeni fognak, csak úgy érzem néha hogy sosem fogok megfelelő párt találni.
2022. aug. 8. 11:18
 4/11 qborka válasza:

Neked ők tetszenek, nem furcs, hogy velük szeretnél ismerkedni.


Kik a Tomboyok?

2022. aug. 8. 11:52
 5/11 anonim válasza:
Hát ja, nem egyszerű. Lgbt bulikban próbálkozhatnál, ha eléggé közösségi ember vagy hozzá
2022. aug. 8. 11:58
 6/11 anonim válasza:
Néha engem is elkap az ideg hogy tomboyyak, de aztán elmúlik. Utoljára tegnap előtt tomboltam.
2022. aug. 8. 16:19
 7/11 anonim válasza:
Dehát Tony.. pár héttel ezelőtt még lánynak adtad ki magad.
2022. aug. 8. 18:23
 8/11 A kérdező kommentje:
4. Tomboy olyan lány aki szereti afiús dolgokat fiúsan öltözik viselkedik deszkzik verekszik piszkos utcán van nem cicababa.
2022. aug. 8. 21:49
 9/11 A kérdező kommentje:
7. Sose adtam ki magam lánynak egy lány ismerősömnek engedtem meg hogy feltegyen itt egy kérdést mert nem szeretett volna regisztrálni de ezt már kb 3 szor elmagyaráztam neked, lehet speciális vagy nem tudom.
2022. aug. 8. 21:49
 10/11 anonim válasza:

Jaj, Toncsi, ugyan már! :D Te mindent meg tudsz magyarázni, kár, hogy ez legkisebb mértékben sem életszerű. Mert ugye el kéne hinnünk, hogy egy 2 perces regisztráció annyira megterhelő folyamat. Meg ugye azt is el kéne hinnünk, hogy majd egy nő (?), aki szexuális indíttatású kérdést ír ki, azt úgy akarja kiírni, hogy egy férfi neve díszelegjen a kérdés felett.

Eddig még csak-csak el lehetett hinni, hogy talán tényleg valami nagyon ostoba hölgyike rávett erre az infantilis baromságra, mert téged meg egy puncival bármire rá lehet venni... De ezen kérdést látva már egyáltalán nem furcsa, hogy te "csajos" kérdést írtál ki. Csak nem merted felvállalni. Szóval Toncsi: lebuktál.

2022. aug. 9. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!