Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kell kezdeményezni...

Hogyan kell kezdeményezni párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon sokan nagyon sokszor feltették már ezt a kérdést és nem én vagyok ezzel egyedül így, de tanácsokat szeretnék kérni tőletek. Ötlettelen vagyok hogy mit kellene tennem párkapcsolat kereséséhez, egyedül nem fogok lemenni szórakozóbárba és odamenni random lányokhoz, ha pedig ismerősökkel megyek akkor inkább velük vagyok. (Lehet rossz hozzáállás, de mi így csináljuk) Az utcán nyílván nem fogok odammeni random lányokhoz és leszólítani őket szóval ez sem opció. Infó szakon vagyok középsuliba, és van 3 lány osztálytársam, akik vagy visszahúzódóak, vagy van barátjuk. Mit kellene tennem ? Humorom van, viszont csak akkor gondolom magam "viccesnek" hogyha már megismertem jobban az adott illetőt, csak így rögtön még nem tudok úgy ráhangolódni senkire (se fiúra se lányra) Kicsit elveszi az önbizalmam az is hogy 19 éves vagyok, és még nem csókolóztam lánnyal (ezáltal szűz is vagyok) és nem mondanám magam reménytelennek, de nem tudom hogy kellene ehez hozzákezdenem. Köszönöm előre is a tanácsokat, segítséget, mindent.

19/F



2022. aug. 6. 14:40
 1/5 anonim válasza:

Neten a legegyszerűbb:

ismerkedsz, aztán ha szimpi, akkor elhívod randira, ennyi !

2022. aug. 6. 15:10
 2/5 anonim válasza:

Én oszitársakkal azért sem próbálkoznék, mert ha nem jön össze, akkor gáz és ciki utána naponta kerülgetni.


Jobb a neten!

2022. aug. 6. 15:11
 3/5 anonim válasza:
miert kene kerulgetni ot attol?
2022. aug. 6. 15:48
 4/5 anonim válasza:

Márpedig, társaságban lehet a legkönnyebben ismerkedni! Nekem a szórakozóhely is bevált!

Keresed a szemkontaktust a lányokkal, amelyikkel megvan, akkor oda mész hozzá táncolni!

Megiszol egy kis alkoholt és máris lesz bátorságod!

Interneten nekem nincsenek jó tapasztalataim... Sok a nőnek álcázott pasi meg a 13 éves kislány, aki 23 - nak hazudja magát...

Ráadásul, sok lány csak szivatja a férfiakat, szórakozik velük az internetes felületeken...

Logikus, hogy egy szép lánynak mi szüksége van arra, hogy random idegen hímekkel ismerkedjen interneten, mikor a való életben is napi szinten futnak utána a férfiak és bárkit megkaphat...? Minek fektessen energiát az online ismerkedésbe...?

Persze, ismerek olyanokat, akiknek bejött a netes ismerkedés és már házasok, de ez ritka.

2022. aug. 6. 17:41
 5/5 anonim válasza:
bizti aranyos lehetsz. Hol laksz?
2022. aug. 7. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!