Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30-as, 40-es Szeged környéki...

30-as, 40-es Szeged környéki nők, ismerkednétek nálatok fiatalabb (22 éves) sráccal?

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 09:41
 1/10 anonim válasza:
Anyakomplexusod van fiacskám? Az a negyvenes nő is gyönyörű lehet, aki 22 évessel kezd.
2022. aug. 9. 09:46
 2/10 anonim válasza:
Stifler mamàja :D
2022. aug. 9. 09:50
 3/10 anonim válasza:
Jó punci is a milf punci.
2022. aug. 9. 10:34
 4/10 anonim válasza:

1-es, ha tudnád, hogy a 40 feletti nők hogy ki vannak éhezve...

Az egyik ötvenes nőtől hallottam az utcán : De kiharapnám a futárt a biciklisgatyóból...:)

Ha van közös nevező, ne irigyeld a 40 feletti nőktől.

2022. aug. 9. 10:57
 5/10 anonim válasza:
#4: Aha, tehát ha akad egy ötvenes nő, aki ilyet mond, az azt jelenti, hogy a 40 feletti nők ki vannak éhezve, értem.
2022. aug. 9. 18:01
 6/10 Kroms válasza:
Úgy tűnik, megtaláltuk Save-a-Hoe Kapitányt. Inkább legyél alfa (vagy legalább egy béta) és kergesd a nálad pár évvel fiatalabb nőket.
2022. aug. 10. 13:07
 7/10 anonim válasza:
Beszélhetünk :-)
2022. aug. 11. 11:55
 8/10 anonim válasza:

Kedves kérdező, én jelenleg 28 éves férfi vagyok, nem szegedi születésű, de ide jöttem egyetemre és itt is maradtam élni. Mindig is érdekeltek az idősebb nők is, pl. 15 évesen is szerelmes voltam egy évig a 40 éves angoltanárnőmbe. 22 évesen volt először aztán, hogy élőben is voltam időseb nővel. Egy 40 éves nővel feküdtem le, aki az egyik szegedi gimiben dolgozik ügyintézőként (aki beszedi az ebédpénzt pl), egy két gyerekes, elvált anyukával. Társkeresőn ismertem meg. Azóta is van, hogy néha lefekszem idősebb nőkkel, pl. 24 éves koromban néhány hónapig szexkapcsolatom volt egy 37 éves nővel és legutóbb másfél éve télen voltam megint csak egy újabb 40 éves anyukával.


Ezeket csak azért írtam le, hogy ne add fel és próbálkozz. A Tinder mellett én még a hagyományos netes társkeresőket ajánlom, azokon több szokott lenni az idősebb nő még. Huszonéves srácként is van esély pl. 35-50 éves nőkkel lefeküdni.

2022. aug. 11. 18:32
 9/10 anonim válasza:
#8 mit értesz a netes tàrskeresők alatt? Privàtba leirod esetleg melyik oldalakra gondoltàl?
2022. aug. 11. 18:43
 10/10 anonim válasza:

Netes társkeresők: Amiket mindenki használt régen még a Tinder és egyéb randi appok elterjedése előtt, de a 25 alattiak nem is tudják mik azok :D


csajokespasik.hu, randivonal.hu, parom.hu, love.hu, paratlan.hu, lovebox.hu


Rengeteg volt még, de talán ezek a legnépszerűbbek, amiken még ma is el tudom képzelni van egész sok aktív ember.

2022. aug. 11. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!