Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Roma lányok vannak ezen a...

Roma lányok vannak ezen a platformon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves, félig roma-, félig magyar származású srác vagyok. Keresem páromat hasonló korú, szintén roma származású hölgy személyében. Pest vármegyében élek, Budapest közelében. Egyetemre járok, ápolt, kulturált megjelenés és viselkedés jellemez. Egyáltalán nem tartom a régi cigány szokásokat, testvéreim nincsenek, a szüleimen és nagyapámon kívül nincs más családtagom. Szeretek olvasni, zenét hallgatni (metál), kedvelem a művészeteket és alapvetően egy kedves srác vagyok.

2022. aug. 9. 20:52
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ha nem tartod a cigány szokásokat, miért várod el, hogy a párod is az legyen? Én amúgy szintén félig magyar, félig cigány származású vagyok, de eszembe se jutna ez alapján párt keresni.
2022. aug. 9. 21:20
 2/17 anonim válasza:

Ahogy leírtad nem vagy hülye :)

Ne csak roma lányokban gondolkodj.

F.

2022. aug. 9. 21:39
 3/17 anonim válasza:

Egyessel egyet értek. Ha nem tartod a szokásokat stb, miért roma lánnyal szeretnél ismerkedni?


Illetve ez a vármegye dolog :)))) Inkább ne :)


De azon felül nem

Gonoszkodni jöttem. Sok sikert kívánok :)

2022. aug. 9. 23:09
 4/17 anonim válasza:
Rosszlanyok tele van veluk, nincs mit
2022. aug. 9. 23:10
 5/17 anonim válasza:
Mi bajod a vármegyével? Hogy régen is úgy hívták Szent István óta?
2022. aug. 9. 23:21
 6/17 anonim válasza:

#5 nem királyság vagyunk már, plusz várunk is alig, azok pedig se nem stratégiai, se nem katonai központok. Majd ha lesz jelentősége a váraknak, és ezzel együtt régi fényében újra mo újraélesztése lesz a fo feladatuk, felőlem nevezzék annak, de ez felesleges kiadás és butaság egyben :) Ennél bőven lenne fontosabb feladat, ez csak a 100000.-ik “probléma” , de azok helyett ez fontosabb nekik :) Amíg valaki ezzel rá ér foglalkozni, és nem a haldokló oktatással, egészségüggyel , vagy a valóban szegény magyar réteggel, addig számomra csak szánalmas idő és pénz pazarlás, hiába a történelem és a múlt, ezt így nem

Tudom értékelni, és valószínű sokan mások sem, míg az igazán fontos dolgok nincsenek kezelve …

2022. aug. 9. 23:34
 7/17 anonim válasza:

Baszki, ne foglalkozz hát vele, ilyen egyszerű.

Tudod, mióta haldoklik az oktatás (egyfolytaban)? Tudod, mikor voltak suliösszevonások, tanárok elküldése stb? Hogy alltak a Fletóék a kórhazak? Mannyivel nőtt a rajuk fordítot lé, tisztában vagy vele?

Monnyi most a mélyszegény és mennyi volt akkor? Ez megvan?

Tudsz ezekről számokat?

2022. aug. 9. 23:39
 8/17 anonim válasza:

Ne foglalkozzunk vele, hat, ez nekik is bejött :D Meg uncsi már ez a Fleto duma. Attól, hogy nem partolom

A mostani kormányt, nem vagyok instant Gyurcsány hívő :))) De köszi :)


Másrészt éltem

Akkor és most is, és most rosszabb.

2022. aug. 9. 23:45
 9/17 anonim válasza:

Persze, hogy rosszabb. Ezerszer.

Fletó alatt - az elvtarsak, pl Karigeri tamogaztásaval - mar 2006-ban válsag volt, körbetartozas, áfá-visszatartás, megszorítasok stb. A globális valság két évvel később kezdődött. Tényleg azokat sírod vissza?

2022. aug. 10. 00:10
 10/17 anonim válasza:

Karigeri? :D Komoly ? Sehol se volt meg akkor, biztos az ő támogatására volt szüksége :D


Ha a mostani kormány okos lett volna, most is ezt lepi, csak nem kellett volna lenyúlni :) ( más felkészülni, és más lopni ) Nem mondom, hogy minden kormány szent, de egyszer tanulj közgazdaságot politikai vonalon, és megérted, mekkora pénzmennyiségrol van szó :) Akkor talán érted, mi is hiányzik most az állam kasszából . Plusz 2006-ban könnyebben éltem, mint most :) a globális válság felesleges ide. Az más. Most is ez van, de azért nézz szét, senki más se süllyed ennyire :)

2022. aug. 10. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!