Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok milyen fajta platformos...

Lányok milyen fajta platformos magassarkút ajánlotok? Ti 20 cm-es-ben még tudtok járni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 29. 17:52
 1/4 anonim válasza:
Én tudnék még abban is járni szerencsére,de ez elég személyfüggő. Vannak olyan lányok akik az 5cm-es cipőben is nagyon bénán mennek.
2019. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a legmagasabb, alkalmi szandálom 13 cm-es sarkú. Na, hát abban már valóban kihívás közlekedni, komolyan oda kell figyelned minden lépésre még teljesen egyenes talajon is. Ettől függetlenül azért tudok benne járni, és elegáns is nagyon, csak nem igazán esik jól. :D


Ennél magasabb cipőt nem próbáltam. Mármint a platform nélküliek közül. Platformmal persze mindig könnyebb a helyzet, de nekem a platformos cipők sosem tetszettek igazán... Max. 1-2 cm-es talp az, ami még ízléses lehet szerintem...

2019. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A sarok magassága igazából lényegtelen. Nem ez határozza meg a kényelmet, hanem a kialakítása.

Amit megfigyeltem, hogy a (számomra) igazán kényelmes cipőnél kb. 5-8 centivel legyen alacsonyabb a platform a saroknál.

Pl. ha van egy 13 centis cipőd, abból kivonsz 8-at, akkor a platformnak 5 centi körül kell lennie.

Aztán a sarok vastagsága sem mindegy, ugyanis a teletalpúkban baromi nehéz lépcsőzni. Egy vastagabb hasábsarok sokkal komfortosabb viselet kevésbé homogén talajon is, mint a vékony tűsarok.

20 centis cipőm még soha nem volt, bár szívesen kipróbálnám. Persze nem a sokak által hitt “lotyós” kivitelben, hanem valami elegáns mégis hétköznapi és vagány fazonban, de eddig nem nagyon láttam ilyet, csak max. 15 cm-ig.

2019. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Lányok, nők nekem van 20cm platform tűsarkum aki szivesen felvenne kiprobalna milyen érzés irjon Rám
2023. szept. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!