Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Roma lányok vannak ezen a...

Roma lányok vannak ezen a platformon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves, félig roma-, félig magyar származású srác vagyok. Keresem páromat hasonló korú, szintén roma származású hölgy személyében. Pest vármegyében élek, Budapest közelében. Egyetemre járok, ápolt, kulturált megjelenés és viselkedés jellemez. Egyáltalán nem tartom a régi cigány szokásokat, testvéreim nincsenek, a szüleimen és nagyapámon kívül nincs más családtagom. Szeretek olvasni, zenét hallgatni (metál), kedvelem a művészeteket és alapvetően egy kedves srác vagyok.

2022. aug. 9. 20:52
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ismerkedtem eggyel aztán mire észbe kaptam valaki más kovászt tett a cipójába. Na azóta soha többet.
2022. aug. 10. 01:18
 12/17 anonim válasza:
Istenem mennyi a bárgyú fideszes. Nem érdekel se Karigeri, se Gyurcsány, se MZP, senki, de komolyan. Annyit tudok, hogy ide változás kell, mert a fidesz 12 év alatt se tudott javulást hozni, saját tapasztalatból (mivel nem vagyok seggnyaló), romlott az anyagi helyzetünk. Meg ne mondjátok már, hogy jaj, már régen is szar volt az oktatás, meg az egészségügy, mert ugyan aláírom, de 12 év alatt nem volt arra pénz, hogy kórházakat korszerűsítsenek, fizetéseket emeljenek, hogy mondjuk itt is maradjon valaki gyógyítani minket? Bezzeg a stadionokra, kisvasutakra, meg minden egyéb szar dologra mehetett a pénz, mert onnan könnyebb elsikkasztani. Szánalmas. Ugyanez az oktatásnál. Emelni kéne a fizut, mert az, hogy 200-at keres valaki 20 éves tapasztalattal, pláne a mostani rezsiárak mellett... Nem is mondok semmit. De majd mindenki megissza ennek a levét, mert most is hatalmas válság lesz és ez az általatok szeretett Orbánék nagy hibái is nagyban benne vannak.
2022. aug. 10. 06:39
 13/17 anonim válasza:
Szia én 21 éves roma lány vagyok és szívesen ismerkedek veled.
2022. aug. 10. 07:18
 14/17 anonim válasza:

#13 as!


Neked nem visszatartóerő ha nem a közeledben lakik, mondjuk 100 km akkor úgy se lesz belőle semmi?

2022. aug. 10. 09:15
 15/17 anonim válasza:
#13 csak roma származású srácokkal ismerkedsz?
2022. aug. 10. 11:46
 16/17 anonim válasza:
Az ilyen kétpólusú kretének miatt tart itt az ország. Nekiállsz szidni valamelyik rabló bandát, erre jönnek azzal hogy mer a másik alatt mivót... Mintha nem lenne ugyanolyan szemétrevaló az összes.
2022. aug. 21. 01:24
 17/17 anonim válasza:

Pest vármegye... Te aztán naprakész vagy, haver! :D

És a főispánról mi hír van?

2022. aug. 27. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!