Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon keresem a társam, mert...

Nagyon keresem a társam, mert elváltam és a 14 éves kislányomat én nevelem. Hűséges, családcentrikus, konyhamalac vagyok.43-éves koromra 42.99-nek nézek ki. Már próbáltam a társkereső oldalakat, de mindig várom a csodát! Vajon létezik?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jófejnek tűnsz - ami nagyon fontos; sok sikert kívánok a társkereséshez! :)
2015. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert a társkereséshez :)
2015. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó szöveg! :)

Ezzel a mentalitással a társkeresőket szerintem felejtsd el, az a világ legunalmasabb embereinek gyűjtőhelye (bocs, akinek nem inge, ne vegye magára...)


Ha ismerkedni akarsz, inkább járj társaságba, vagy próbáld az interaktívabb formákat. Pl. a csetet annyira nem ajánlom, mert a 99% degenerált, de például a Tindert kipróbálhatnád.


(És készülj fel, hogy most kapni fogsz kb. 130 üzenetet a MILF-re vadászó huszonévesektől! ;) )

2015. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
oszt el is hiszik :D
2015. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. jan. 31. 18:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Az lehet a gond, kérdező, hogy te apukát keresel a lányodnak. Ez bizony nem nagyon fog menni... hacsak nem egy arabot.

Keress inkább társat magadnak, aki elviseli a lányodat is, de nem akar az apja lenni.

2015. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy túl naiv vagyok,de a hűségem,az világra szólóóóóóó!És,ne akarj átverni,mert akkor én verlek el,sakkban!Sakk-Matt!!!
2015. jan. 31. 18:34
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezer bocsánat mindenkinek,de én apuka vagyok,és igen,bár mennyire is furcsa,de én nevelem a kislányomat!No,most leszögezném,a sok,primítiv beszólásokat,hozzám korút keresek,aki valóban értékeli a tisztességet!!!
2015. jan. 31. 18:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért a "tisztességen" kívül sok más érték is van még, ami számít egy kapcsolatban. :)

De ha gondolod, írhatsz, hátha...

40N

2015. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!