Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csökkentheti-e a szexuális...

Neked csak Laci kérdése:

Csökkentheti-e a szexuális vágyat a jóga, latin táncok, kontakt tánc?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy a nagy átéléssel végzett mozgásos tevékenységre rákattant csajok mintha "testen belül" elvezetnék a szexuális energiájukat egyik A-ból B pontba és kész, ezzel a szex igényüket is letudják. Szemben például a gamer lányokkal, akik mozdulatlanul ülnek a gépnél sokat, és ennek ellensúlyozása képpen jellemző rájuk a valódi vehemens szexvágy. Nagy átlagban! Nyilván mindenhol vannak kivételek. Csak én látom így, vagy létezik, hogy bizonyos hobbitevékenységek elvezetik a szexuális vágyukat a nőknek? Például brazil "forró" tánc már szinte petting, sok nőnek ez már elég is lehet teljesen. Tantrásokról nem is beszélve. A szingli kutyásokba már bele se merek gondolni!

2022. aug. 11. 20:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
Éppen hogy növeli,főleg ha egy jóképű csávóval van az a tánc.
2022. aug. 11. 20:27
 2/14 anonim válasza:
mi az a kontakt tánc?
2022. aug. 11. 20:39
 3/14 anonim válasza:

Ez hülyeség.

A boldogság, a felszabadultság, a mozgás, a jó vérkeringés - amit okoz a tánc is, élénkíti a vágyat... s senki sem elégül ki egy rumbától, max. a kedvét hozza meg.

2022. aug. 11. 20:40
 4/14 anonim válasza:

A jóga az elmében uralkodó zűrzavart szünteti meg.


Régebben volt egy ismerősöm, aki azt állította, hogy így el lehet fojtani a szexuális vágyat is (férfi volt.)


Kb. 2005.-ben - talán márciusban - jógáztam utoljára.


A tánc talán inkább boldogsághormont szabadít fel... kb. 2014. elején táncoltam utoljára (népitánc.)

2022. aug. 12. 01:01
 5/14 anonim válasza:
A mozgás igen, a szóló tánc is, de a társas táncot nem hinném... 😉
2022. aug. 12. 06:23
 6/14 A kérdező kommentje:
#4 A boldogsághormon felszabadulása tutira csökkenti arra a boldogsághormonra az igényt, amit a szex nyújtana.
2022. aug. 12. 11:02
 7/14 anonim válasza:
Nem akarsz szexelni?
2022. aug. 12. 11:08
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem vesződnék olyanokkal, akik jellemzően máshol égetik el a szexuális energiájukat. A gamer lányokkal szerencsém volt.
2022. aug. 12. 18:10
 9/14 anonim válasza:
Én szeretek táncolni,és utána szexelni is.
2022. aug. 12. 18:11
 10/14 anonim válasza:
Én szeretek szexelni, de előtte táncolni! 😄
2022. aug. 12. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!