Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csökkentheti-e a szexuális...

Neked csak Laci kérdése:

Csökkentheti-e a szexuális vágyat a jóga, latin táncok, kontakt tánc?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy a nagy átéléssel végzett mozgásos tevékenységre rákattant csajok mintha "testen belül" elvezetnék a szexuális energiájukat egyik A-ból B pontba és kész, ezzel a szex igényüket is letudják. Szemben például a gamer lányokkal, akik mozdulatlanul ülnek a gépnél sokat, és ennek ellensúlyozása képpen jellemző rájuk a valódi vehemens szexvágy. Nagy átlagban! Nyilván mindenhol vannak kivételek. Csak én látom így, vagy létezik, hogy bizonyos hobbitevékenységek elvezetik a szexuális vágyukat a nőknek? Például brazil "forró" tánc már szinte petting, sok nőnek ez már elég is lehet teljesen. Tantrásokról nem is beszélve. A szingli kutyásokba már bele se merek gondolni!

2022. aug. 11. 20:11
1 2
 11/14 anonim válasza:

Hát baszki akinél a tánc csökkenti a szexuális vágyat az valami elb@szott egy egyén lehet. Mert az pont beindít és nem lecsillapít.


Nem tudom, hogy ezt a hülye következtetést amit leírtál mégis honnan szedted, de én jártam jógára és a barátnőm is, semmi szexuális vágy csökkenést nem tapasztaltunk, sőt.

2022. aug. 12. 20:15
 12/14 A kérdező kommentje:
Ezt tapasztaltam, és 2 haverom is, akikkel megbeszéltem. De van itt egy nagy félreértés, úgy látom. Nem az én szxuális vágyam csökkent, és nem is valaki másé, hanem mentünk különböző csoportokba csajozni, és a csoportok között, nagy átlagban, nem egyénekre bontva éreztünk ilyen különbséget. Hogy a bizonyos csoportokban más és más a szexuális vágy összképe a nőknél. Nem egy nőnél, hanem egy-egy csoportnál. Például jógások, kutyások, gótok, gamerek, cosplayesek. Ez nem jelenti, hogy XY nem szexel vagy érzi, hogy csökkent a vágya. Ez egy fals értelmezése a felvetésnek.
2022. aug. 15. 10:07
 13/14 anonim válasza:
Ahha. A két havernak, aki egyetértett veled, véletlenül nem te fizetted a sörét? :D
2022. aug. 26. 09:40
 14/14 anonim válasza:
Nem.
2023. febr. 9. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!