Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, nektek inkább a...

Lányok, nektek inkább a folyton hülyéskedő, vicces, cuki srácok jönnek be, vagy inkább a merev, komoly, jóképű, csak néha poénkodó srácok?

Figyelt kérdés
Kort és indokot is írjatok, kérlek.

2022. aug. 17. 09:21
 1/8 anonim válasza:
A kettő keveréke.
2022. aug. 17. 09:24
 2/8 anonim válasza:

20/L

Általában nekem inkább a második típus, de én is tudok néha elég komoly lenni, lehet, hogy ezért is. Meg valahogy van valami szexi számomra az ilyen férfiakban :D De alapvetően sok más mindentől függ, volt már olyan, hogy az első típusért voltam oda.

2022. aug. 17. 09:26
 3/8 anonim válasza:
Nekem nagyon fontos, hogy legyen a srácnak humorérzéke. Randiztam már olyan okos, kifejezetten jóképű fiúval, aki totál sótlan volt - semmi nem lett belőle, mert egyszerűen nem éreztem jól magam a társaságában.
2022. aug. 17. 09:44
 4/8 anonim válasza:
Az első verzió nekem jobban tetszik, mert én is olyan típus vagyok, hogy nagyon sokat viccelődök, nevetek és fontos, hogy ez ne menjen a párom agyára. De azért nyilván az is fontos, hogy bizonyos esetekben lehessen vele komolyan beszélni, amikor a helyzet azt kívánja meg
2022. aug. 17. 09:50
 5/8 anonim válasza:
Nekem a "parti lelke" típus jön be, aki mágnesként vonzza a társaságot. Határozott, emberközpontú, jó fej.
2022. aug. 17. 09:56
 6/8 anonim válasza:

Igazából egyik sem. Inkább lógok egy hullával mint a 2. fajtával.


Nincs ilyen ember. Ha folyton viccelődsz nem fognak komolyan venni, bár minek is, ha sose vagy az. A másik véglet nekem túl unalmas lenne. Tudjon hülyéskedni ha kell, amikor komoly dolgokról van szó, akkor álljon is úgy hozzá. De ez a minimum, alap.


16L

2022. aug. 17. 10:42
 7/8 anonim válasza:
Inkább az első. Nekem kifejezetten a humoros társaságkedvelő srácok jönnek be. A második típus nekem unalmas.
2022. aug. 17. 11:23
 8/8 anonim válasza:
Második, mivel én is ilyen vagyok.
2022. aug. 17. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!